Mała sala konferencyjna – Pomysł na sale

Mała Sala Konferencyjna, Duże Możliwości W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, nawet najmniejsze sale konferencyjne mogą stworzyć przestrzeń do…
poly x30

Mała Sala Konferencyjna, Duże Możliwości

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, nawet najmniejsze sale konferencyjne mogą stworzyć przestrzeń do efektywnej współpracy i interakcji. Przedstawiamy pomysł na małą salę konferencyjną, gdzie nowoczesne technologie sprawiają, że spotkania stają się jeszcze bardziej produktywne.

Monitor 55″ 4K: Obraz Ostry, Szczegóły Wyraźne

W centralnym punkcie tej niewielkiej sali konferencyjnej znajduje się imponujący monitor o przekątnej 55 cali, który dostarcza obrazu w rozdzielczości 4K. Jego jasność na poziomie 330 nitów gwarantuje czytelność nawet w pełnym oświetleniu, a matowa matryca eliminuje refleksy, umożliwiając uczestnikom skupienie się na prezentowanym materiale.

Videobar: Kompleksowe Rozwiązanie do Wideokonferencji

Niezastąpionym elementem tej sali jest zaawansowany videobar, który integruje wszystko, czego potrzebujesz do efektywnych wideokonferencji. Wyposażony w wbudowane mikrofony, głośniki i kamerę z funkcjami sztucznej inteligencji, videobar oferuje więcej niż tylko standardowe połączenie wideo. Dzięki funkcjom takim jak śledzenie mówcy czy autogrupowanie, uczestnicy spotkania doświadczają wyjątkowego komfortu i klarowności dźwięku oraz obrazu.

Microsoft Teams Room: Intuicyjne Zarządzanie Spotkaniem

Obsługa spotkań staje się dziecinnie prosta dzięki panelowi dotykowemu Microsoft Teams Room. Ten intuicyjny interfejs umożliwia łatwe zarządzanie spotkaniami, zmianę ustawień wideo, zarządzanie prezentacjami oraz kontrolę nad interaktywnymi funkcjami, które pomagają w efektywnej współpracy zespołowej.

Wprowadzenie tych innowacyjnych rozwiązań do niewielkiej sali konferencyjnej sprawia, że staje się ona strategicznym miejscem dla szybkiej i efektywnej wymiany pomysłów oraz podejmowania decyzji. Mała sala konferencyjna, a jednak z ogromnym potencjałem do współpracy i komunikacji.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty