Yealink MVC S40

W dzisiejszym świecie, gdzie wirtualne spotkania stały się codziennością, jakość obrazu i dźwięku odgrywa kluczową rolę. Wideobar Yealink…
MVCS40

W dzisiejszym świecie, gdzie wirtualne spotkania stały się codziennością, jakość obrazu i dźwięku odgrywa kluczową rolę. Wideobar Yealink MVC S40 z dwiema kamerami oferuje szerokokątny obraz o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia, że każdy uczestnik spotkania wygląda doskonale i nikt nie zostanie pominięty.

Wyjątkowa Jakość Obrazu

Dzięki systemowi dwóch kamer, Yealink MVC S40 gwarantuje wyjątkową klarowność obrazu. Obiektywy skierowane na obie strony uczestników zapewniają doskonały kąt widzenia, a kamery o rozdzielczości 48 MP umożliwiają pokrycie długich dystansów, dostarczając obraz wysokiej rozdzielczości nawet na dużą odległość.

Bądź Imponujący

Yealink MVC S40 zapewnia, że każdy uczestnik wygląda równie imponująco i ważnie podczas spotkania. Przyjmij nowy poziom równości w spotkaniach, gdzie każdy głos jest tak samo istotny. Funkcja IntelliFocus wyświetla w czasie rzeczywistym zbliżenia ostatnich mówców, co pozwala skupić się na tym, co naprawdę ważne. Bez obaw przedstawiaj swoje argumenty, jakbyś prowadził rozmowę twarzą w twarz.

Określ Przestrzeń

Funkcja Video Fence wyznacza granice wirtualnej przestrzeni spotkań. Twoi współpracownicy widzą i słyszą tylko to, co znajduje się w wyznaczonym obszarze, co pozwala skupić się wyłącznie na istotnych punktach.

Wirtualne Tło

Funkcja Wirtualnego Tła eliminuje rozpraszające elementy z tła, dając wszystkim równą pozycję w wideokonferencji. Zobacz swoich współpracowników, jakby siedzieli tuż obok Ciebie.

Wzmocniony Głos

Aby zapewnić płynne i wolne od zakłóceń wirtualne spotkania, Yealink MVC S40 oferuje wysokiej jakości audio z AI-Enhanced Noise Cancellation oraz Reverberation Suppression.

Wygoda w Małej Obudowie

Podłącz i udostępniaj swoje treści bezprzewodowo dzięki Yealink WPP30. Wystarczy podłączyć WPP30 do laptopa, aby bezprzewodowo udostępniać treści. Gdy potrzebujesz użyć innych aplikacji do spotkań, przynieś laptop do sali konferencyjnej i podłącz WPP30, aby natychmiast skonfigurować video i audio MVC S40.

SmartVision 40 All-in-one Camera

  • Podwójna kamera, 2 x 48 MP
  • DFOV120°
  • Automatyczna osłona prywatności obiektywu
  • Wbudowana matryca mikrofonów MEMS (8 mikrofonów)
  • Zasięg odbioru głosu 6 m
  • 2x głośniki stereo
  • Wsparcie dla 2x mikrofonów rozszerzających
  • AI-Enhanced Noise Cancellation

MVC S40 to narzędzie, które przenosi wirtualne spotkania na wyższy poziom, zapewniając doskonałą jakość obrazu i dźwięku, a także łatwość obsługi i konfiguracji. Zaufaj innowacyjnym rozwiązaniom i spraw, aby każde spotkanie było równie efektywne, jakby odbywało się twarzą w twarz.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O WYPOSAŻENIU SAL KONFERENCYJNYCH.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą w sklepie – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | +48 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Aten VM5404HA – Matryca video

VM5404HA to zaawansowany matrycowy przełącznik HDMI firmy ATEN, zaprojektowany dla profesjonalnych systemów AV w środowiskach komercyjnych i przemysłowych.…