Partner Roku Rozwiązań Wideo 2023

Dumni z osiągnięcia kolejnego wielkiego sukcesu, z przyjemnością ogłaszamy, że Integrator AV została uhonorowana prestiżową nagrodą Partnera Roku…
Poly

Dumni z osiągnięcia kolejnego wielkiego sukcesu, z przyjemnością ogłaszamy, że Integrator AV została uhonorowana prestiżową nagrodą Partnera Roku Rozwiązań Wideo 2023 na ekskluzywnej gali organizowanej przez Exclusive Networks. To wyjątkowe wyróżnienie jest rezultatem naszego zobowiązania do doskonałości w obszarze sprzedaży i wdrażania innowacyjnych rozwiązań wideokonferencyjnych marki Poly.

Innowacyjność, Kompetencje, Sukces

Nasza firma z dumą przyjmuje to wyróżnienie jako potwierdzenie naszej wizji, pasji oraz ciężkiej pracy, którą wkładamy w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań klientom. Partner Roku Rozwiązań Wideo 2023 to dla nas nie tylko nagroda, ale także dowód uznania dla naszych wysiłków w kierunku rozwijania i implementacji zaawansowanych technologii wideokonferencji.

Strategicznego Partnerstwa Owoc

To osiągnięcie jest rezultatem silnego partnerstwa z renomowanym producentem rozwiązań wideokonferencyjnych, firmą Poly. Dzięki naszej zdolności do skutecznej prezentacji i dostarczania innowacyjnych produktów Poly, zyskaliśmy uznanie w branży. Nasza ekipa nie tylko sprzedaje rozwiązania, ale także angażuje się w projektowanie i wdrażanie kompleksowych strategii, dostosowanych do unikalnych potrzeb każdego klienta.

Dedykacja dla Naszych Klientów

Chcielibyśmy podziękować naszym klientom za zaufanie, które nam okazują. To dla Was, naszych partnerów biznesowych, pracujemy nad doskonaleniem naszych usług i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań, które napędzają Wasz sukces.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty