Poly

Polycom to amerykańska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją urządzeń i oprogramowania dla rynku komunikacji wideo i audio.…

Polycom to amerykańska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją urządzeń i oprogramowania dla rynku komunikacji wideo i audio. Firma została założona w 1990 roku w Pleasanton, Kalifornia i szybko stała się jednym z liderów na rynku wideokonferencji, telefonii VoIP i innych rozwiązań komunikacyjnych.

Sprawdź produkty Poly w naszym sklepie – VirtualMeet.pl

Polycom oferuje szeroką gamę produktów, w tym systemy wideokonferencyjne, kamery, głośniki, mikrofony, telefony IP i oprogramowanie do zarządzania komunikacją. Produkty Polycom są stosowane w różnych sektorach, w tym w biznesie, rządzie, edukacji, służbie zdrowia, produkcji i wielu innych.

Firma posiada sieć partnerów handlowych i dystrybutorów na całym świecie, co umożliwia sprzedaż i wsparcie klientów w różnych krajach i regionach. Polycom jest znany z innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają jakość komunikacji, redukują koszty i zwiększają produktywność.

W 2018 roku Polycom został przejęty przez Plantronics, tworząc nową firmę o nazwie Poly. Poly kontynuuje tradycję innowacyjności w dziedzinie komunikacji, oferując klientom zaawansowane i łatwe w użyciu rozwiązania.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

 

Total
0
Shares
Podobne Posty