Jaka kamera dla Google Meet?

Odpowiednia kamera dla Google Meet? Dla efektywnych wideokonferencji, warto wybrać kamerę, która oferuje wysoką jakość obrazu, dobre parametry…
google meet

Odpowiednia kamera dla Google Meet? Dla efektywnych wideokonferencji, warto wybrać kamerę, która oferuje wysoką jakość obrazu, dobre parametry techniczne oraz funkcje dostosowane do Twoich potrzeb. Oto kilka polecanych kamer, które sprawdzą się podczas korzystania z Google Meet:

-Mała sala konferencyjna-

Poly X30 to kompleksowe rozwiązanie dla małych sal konferencyjnych, stworzone z myślą o efektywnym i klarownym komunikowaniu się w czasie wideokonferencji. Wyposażony w wbudowaną kamerę, mikrofon oraz głośnik, ten system jest dedykowany dla grup składających się z maksymalnie 5-6 osób.

Główne cechy:

 1. Wbudowana Kamera: Oferuje wysoką jakość obrazu, co pozwala na klarowne i wyraźne wyświetlanie uczestników spotkania.
 2. Mikrofon i Głośnik: Posiada wbudowany mikrofon o zaawansowanych funkcjach redukcji szumów, co umożliwia wyraźne przekazywanie dźwięku. Dodatkowo, głośnik zapewnia wysoką jakość dźwięku, co przekłada się na klarowną komunikację.
 3. Klient Google Meet: System jest gotowy do użycia z Google Meet. Dzięki temu, użytkownicy mogą łatwo korzystać z funkcji tego narzędzia bez dodatkowej konfiguracji.
 4. Dedykowany do Małych Sal Konferencyjnych: Poly X30 został zoptymalizowany specjalnie dla małych grup, gdzie spotkania obejmują max 5-6 uczestników. Doskonale sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach.
 5. Łatwa Instalacja i Obsługa: Prosta instalacja i intuicyjna obsługa sprawiają, że korzystanie z tego systemu jest łatwe dla każdego użytkownika.

X30 stanowi kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia małym grupom efektywną komunikację w czasie wideokonferencji, eliminując konieczność korzystania z wielu oddzielnych urządzeń.

-Średnia Sala Konferencyjna-

Poly X52 to kompleksowe rozwiązanie typu “all-in-one” idealne dla średnich sal konferencyjnych, zapewniające efektywne wideokonferencje. Z wbudowaną kamerą, mikrofonem i głośnikiem, oraz zainstalowanym klientem Google Meet, ten system jest dedykowany do spotkań z maksymalnie 12 uczestnikami.

Główne cechy:

 1. Wbudowana Kamera, Mikrofon i Głośnik: Poly X52 integruje zaawansowane komponenty w jednym urządzeniu. Wbudowana kamera oferuje wysoką jakość obrazu, wbudowany mikrofon z zaawansowaną redukcją szumów gwarantuje czysty dźwięk, a głośnik dostarcza wysokiej jakości audio.
 2. Zainstalowany Klient Google Meet: System jest gotowy do korzystania z Google Meet, jednego z popularnych narzędzi do wideokonferencji. Umożliwia to łatwe przemieszczanie się między spotkaniami bez konieczności dodatkowej konfiguracji.
 3. Dedykowany do Średnich Sal Konferencyjnych: Poly X52 został zoptymalizowany dla średnich grup o maksymalnie 12 osobach. Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach wymagających większej pokrycia.
 4. Łatwa Instalacja i Obsługa: System został zaprojektowany z myślą o prostocie instalacji i obsługi, aby użytkownicy mogli skoncentrować się na efektywnej komunikacji.
 5. Intuicyjny Interfejs Użytkownika: Posiada intuicyjny interfejs użytkownika, umożliwiający szybkie dostosowanie ustawień i dostęp do funkcji, co zwiększa wygodę obsługi.

-Duża Sala Konferencyjna-

Poly X70 to zaawansowane rozwiązanie typu “all-in-one” stworzone z myślą o dużych salach konferencyjnych, gdzie

Studio X70
Studio X70

spotkania obejmują powyżej 12 uczestników. Z wbudowaną kamerą z dwoma obiektywami, matrycą mikrofonową i głośnikiem, oraz zainstalowanym klientem Google Meet, system ten oferuje kompleksowe funkcje do efektywnych wideokonferencji.

Główne cechy:

 1. Wbudowana Kamera z Dwoma Obiektywami: Poly X70 jest wyposażony w zaawansowaną kamerę z dwoma obiektywami, co pozwala na szeroki kąt widzenia i uchwycenie większej przestrzeni w sali konferencyjnej.
 2. Matryca Mikrofonowa: Zintegrowana matryca mikrofonowa z zaawansowaną technologią eliminacji szumów, umożliwiająca precyzyjne przechwytywanie dźwięku z całej przestrzeni, co poprawia jakość audio.
 3. Wbudowany Głośnik: Głośnik wysokiej jakości zapewnia mocny i klarowny dźwięk, co ułatwia zrozumienie mówców i udział w dyskusji.
 4. Zainstalowany Klient Google Meet: Poly X70 jest gotowy do korzystania z Google Meet, co ułatwia planowanie i uczestniczenie w spotkaniach bez dodatkowej konfiguracji.
 5. Dedykowany do Dużych Sal Konferencyjnych: Zaprojektowany specjalnie z myślą o dużych grupach, Poly X70 umożliwia efektywne prowadzenie spotkań z większą liczbą uczestników.
 6. Łatwa Instalacja i Obsługa: System oferuje prostą instalację i intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko rozpocząć i prowadzić wideokonferencje.

  Kamera dla Google Meet? Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu wideokonferencyjnego – IntegratorAV
  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

  Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

 

Total
0
Shares
Podobne Posty