Poly X70: System Wideokonferencyjny dla Biznesu

Poly X70 to nowoczesne rozwiązanie wideokonferencyjne, które przeznaczone jest do spotkań i konferencji biznesowych na najwyższym poziomie. To…
Studio X70

Poly X70 to nowoczesne rozwiązanie wideokonferencyjne, które przeznaczone jest do spotkań i konferencji biznesowych na najwyższym poziomie. To wszechstronny system, który łączy w sobie zaawansowane technologie z prostotą obsługi, umożliwiając wydajną i efektywną komunikację online.

Poly Studio X70
Studio X70 Front

 

Wydajność i Jakość Obrazu:

Poly X70 zapewnia niezrównaną jakość obrazu w rozdzielczości 4K Ultra HD. Dzięki tej imponującej rozdzielczości, uczestnicy konferencji mogą cieszyć się nieskazitelnym obrazem o wyrazistych detalach. W połączeniu z zaawansowanym systemem optycznym, Poly X70 gwarantuje realistyczne odwzorowanie twarzy i mimiki uczestników, co sprawia, że rozmowy zdalne stają się bardziej naturalne i angażujące.

Jesteś zainteresowany Poly Studio X70? Zapraszamy do naszego sklepu VirtualMeet.pl

Dźwięk Najwyższej Jakości:

Dzięki technologii Poly Acoustic Clarity, X70 oferuje krystalicznie czysty dźwięk, eliminując zbędne szumy i zakłócenia. System ten został zaprojektowany tak, aby umożliwiać swobodną wymianę myśli i pomysłów, niezależnie od miejsca, w którym znajdują się uczestnicy.

Łatwość Obsługi:

Poly X70 został stworzony z myślą o intuicyjnej i wygodnej obsłudze. Dotykowy panel sterowania oraz prosty interfejs użytkownika sprawiają, że urządzenie jest łatwe w użyciu, nawet dla osób, które nie są zaznajomione z technologią.

Wielofunkcyjność i Kompatybilność:

System X70 obsługuje różnorodne źródła wideo, umożliwiając prezentację dokumentów, slajdów i materiałów multimedialnych. Dodatkowo, dzięki kompatybilności z popularnymi platformami do wideokonferencji, takimi jak Zoom, Microsoft Teams czy Google, Poly integruje się z istniejącą infrastrukturą komunikacyjną firmy.

Bezpieczeństwo i Prywatność:

Poly Studio X70
Studio X70

Ważnym aspektem systemu Poly X70 jest dbałość o bezpieczeństwo danych i prywatność użytkowników. Zaawansowane protokoły szyfrowania zapewniają ochronę informacji podczas każdej wideokonferencji.

Podsumowanie:

Studio X70 to innowacyjne rozwiązanie, które podnosi jakość komunikacji online w biznesie na nowy poziom. Dzięki najnowocześniejszym technologiom, system ten umożliwia płynną, realistyczną i efektywną wymianę informacji, niezależnie od lokalizacji uczestników. Bez wątpienia, stanowi niezbędne narzędzie dla nowoczesnych organizacji, które stawiają na komunikację na odległość na najwyższym poziomie.

Rozwiązania dla małych i średnich sal konferencyjnych:

Mała sala – Poly X30
Średnia sala – Poly X52

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
LG seria UH5E monitor
Read More

LG SERIA UH5E – MONITORY wyjątkowe

Dzięki wysokiej jakości obrazu i nowoczesnym rozwiązaniom UH5E pozwalają ożywić kolory bez pomocy dodatkowych urządzeń. Jakość i jasność obrazu przyciągną uwagę odbiorców.
Read More

Yealink SmartVision 60

SmartVision 60 to zaawansowana kamera do wideokonferencji, który został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Urządzenie charakteryzuje się…