benq one click button

BENQ InstaShow – Plug & Play

To rewelacyjnie prosty w instalacji system do bezprzewodowej prezentacji z wielu źródeł na ekranie projekcyjnym lub monitorze.

Kiedy masz już dość prowadzenia i ukrywania kabli, możesz bezprzewodowo przesyłać zawartość komputera w rozdzielczości HD za pomocą systemu BenQ InstaShow, który nie wymaga żadnego zastrzeżonego oprogramowania ani sterowników.
To odróżnia go od innych bezprzewodowych systemów prezentacji, łączących
się tylko z komputerami i urządzeniami mobilnymi i mogącymi wymagać
uruchomienia zastrzeżonej aplikacji. Tym samym z powodzeniem konkuruje z większością systemów komercyjnych, pomyślanych jako wyposażenie sal konferencyjnych.

PLUSY BENQ INSTASHOW

BenQ InstaShow to drugi pod względem sprzedaży bezprzewodowy system do komunikacji online ustępujący tylko Barco ClickShare (pisaliśmy o nim tutaj) . Umożliwia użytkownikom podłączenie przycisku i rozpoczęcie prezentacji w kilka sekund. Oba modele BenQ InstaShow są wyposażone w dwa przyciski i uchwyt na przycisk na stole, przy czym InstaShow ma bardziej zaawansowane funkcje i pracuje w rozdzielczosci 4K.

rozdzielczości obrazu w jakich pracuje BenQ InstaShow

KOOPERACJA BENQ INSTASHOW

BenQ InstaShow wykorzystuje standardowe wejścia HDMI lub USB-C, dlatego można łączyć go z systemami Windows, Mac, a nawet z Chromebookami. Ponieważ nie wymaga żadnego oprogramowania — i obsługuje HDCP, łączy się z wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w HDMI 1.4, takimi jak aparaty do dokumentów, cyfrowe odtwarzacze multimedialne, a nawet konsole do gier. W przypadku prac laboratoryjnych obsługuje
np. analizatory widma. W przypadku urządzeń mobilnych i tabletów InstaShow może łączyć się za pomocą przycisku HDMI lub USB-C, podczas gdy InstaShow może również obsługiwać przesyłanie strumieniowe z urządzeń mobilnych
za pośrednictwem Airplay, Miracast lub aplikacji InstaShare zainstalowanej na telefony
i tablety z systemem iOS bądź Android.

BEZPIECZeństwo danych

BenQ InstaShow zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie sal konferencyjnych
i ma wiele wbudowanych funkcji, które zachowują poufność treści. Przycisk nadajnika InstaShow wykorzystuje zaawansowane 128-bitowe szyfrowanie. Dzięki temu chroni zawartość przed nagraniem lub obejrzeniem przez osoby trzecie w czasie bezprzewodowego przesyłania danych. Ponieważ korzysta z sieci prywatnej, cały system może działać niezależnie od sieci korporacyjnej. Nikt niepożądany nie „podsłucha” prezentacji przesyłanej przez sieć LAN, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla środowisk o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Producent udostępnia u siebie szczegóły bezpieczeństwa systemu, można się z nimi dokładniej zapoznać.

BenQ InstaShow jest zabezpieczony protokołem WAP2

PROSTOTA UŻYTKOWANIA

InstaShow nie wymaga żadnych aplikacji ani połączeń sieciowych dla pracowników
i gości. Całe uruchomienie sprowadza się do podłączenia przycisku. Prezentację można rozpocząć bezzwłocznie. Jest to idealne rozwiązanie dla sal narad, pomieszczeń konferencyjnych, auli wykładowych, centrów operacyjnych. Połączenia nie wymagają zaangażowania działu IT, uczestnicy spotkania mogą łączyć się bez konieczności uruchamiania dodatkowego oprogramowania lub pobierania aplikacji. Standardowe wejscia HDMI i USB-C można wykorzystać do łączenia notebooków, telefonów komórkowych i tabletów. Niewazne, czy bedzie to iPad Pro, czy Chromebook. Dodatkowo InstaShow może łączyć się za pośrednictwem standardowych protokołów AirPlay i Miracast lub za pośrednictwem aplikacji InstaShare na urządzeniach mobilnych. InstaShow pozwala na przyłączenie do 16 różnych uczestników i aż do 32 za pomocą InstaShow.

“podobnie jak Barco clickshare benq instashow używa małych przenośnych przycisków aby bezpośrednio łączyć urzadzenia”

łącznik bezprzewodowego systemu BenQ InstaShow

PODSUMOWANIE

BenqQ InstaShow jest przeznaczony do współpracy z wieloma źródłami, które mogą współdzielić projektor lub duży wyświetlacz podczas spotkania, sesji czy burzy mózgów. System dublowania ekranu można podłączyć do praktycznie każdego urządzenia HDMI. BenQ InstaShow posiada zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, zapewnia poufność i chroni prywatność informacji. Może być łatwo zarządzany zarówno przez sieć LAN jak i poprzez AirPlay i Miracast w przypadku InstaShow. Oba systemy stanowią solidny wybór zarówno pod względem użyteczności jak i jakości obrazu.

wygląd urzadzeń BenQ InstaShow

Zainteresowany? Niezdecydowany? Potrzebujesz pomocy przy dokonaniu wyboru nowoczesnego sprzętu audio\video? Skontaktuj się z nami tutaj.

Total
0
Shares
Podobne Posty
Yealink
Read More

Głośnik Yealink CS10

Yealink CS10 – Elegancja i doskonały dźwięk dla Twojej sali konferencyjnej Praktyczne wzornictwo i estetyka Głośnik konferencyjny Yealink…