Monitory transparentne – OLED LG Touch Signage

Monitory transparentne dzięki połączeniu technologii wirtualnej z przedmiotami fizycznymi charakteryzuje przede wszystkim duża elastyczność i możliwość dopasowywania prezentacji do…

wyzwanie dla przyszłości

Monitory transparentne dzięki połączeniu technologii wirtualnej z przedmiotami fizycznymi charakteryzuje przede wszystkim duża elastyczność i możliwość dopasowywania prezentacji do indywidualnych wymagań. Na pierwszym miejscu zwróćmy uwagę na dane techniczne, następnie przybliżymy pozostałe cechy.

  • Interfejs: HDMI / DP / USB 2.0(2) / Touch USB / RS232C / RJ45/ IR / Audio
  • Technologia dotykowa P-Cap, przód ze szkła hartowanego (3T)
  • Rozmiar ekranu 55” rozdzielczość Full HD (1920 x 1080)
  • Jasność (typ.): 400 cd/m² (APL 25%, bez szkła)
  • Transparentność (typ.): 33% (urządzenie)
  • Ramka: 7,9 mm (g/d/l), 144,5 mm (d)

MONITORY TRANSPARENTNE – NOWA JAKOŚĆ

Dzięki temu, że przez transparentne ekrany dotykowe LG OLED Signage Touch
widać to, co do tej pory zasłaniały obudowy monitorów doskonale harmonizują
się one z otoczeniem. Reagując na dotyk stają się idealnym rozwiązaniem
do nawiązania interakcji z klientem.

WYSOKA TRANSPARENTNOŚĆ

Ponieważ technologia LG OLED nie wymaga zastosowania warstwy ciekłych kryształów ani podświetlenia możliwe stało się uzyskanie ekranów cieńszych, charakteryzujących
się wysoką transparentnością (38%) i to pomimo użycia dodatkowej warstwy technologii dotykowej P-Cap. Jest to prawie czterokrotnie więcej niż w przypadku ekranów LCD.

monitory transparentne mają szerokie zastosowanie

monitory transparentne – DOKŁADNE
I ŻYWE KOLORY

Dokładne odwzorowanie żywych kolorów i wysoki kontrast nawet na transparentnym ekranie możliwy jest dzięki temu, że ekran wykorzystuje samozapalające się piksele. Obraz naturalnie komponuje się z otoczeniem i pozostaje żywy nawet pod dużym kątem. Jako że matryca została zabezpieczona przed skutkami promieniowania UV, urządzenie może pracować w trybie ciągłym, co znakomicie wpływa na jego użyteczność. 

technologia dotykowa P-Cap

Zastosowanie wspomnianej już warstwy czujników P-Cap pozwala na wykorzystanie ekranu wszędzie tam, gdzie potrzebna jest interakcja z klientem. Technologia P-Cap znacznie dokładniej i szybciej reaguje na dotknięcia niż technologia IR.
Dzięki temu klient ma pod swoimi palcami doskonałe narzędzie do przeglądania treści.

monitory transparentne dla biznesu

Osłona ze szkła hartowanego

Aby zabezpieczyć tak cenny produkt, osłonięto go nietłukącą się taflą ze szkła hartowanego. Minimalizuje to ryzyko uszkodzenia bądź zarysowania tak cennego nabytku.

monitory transparentne – harmonia przestrzenna

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencji,wyświetlacze OLED firmy LG jako przezroczysty traktują kolor czarny,
a nie biały. Dzięki temu o wiele lepiej prezentują się na ciemnym tle, mogą też być wykorzystywane w sceneriach nocnych.

monitory transparentne proponują doskonałą jakość kombinowanego obrazu

UNIWERSALNE WZORNICTWO

Występujący w dwóch wariantach – całkowicie bezramkowym, służącym do łączenia
w videwall’e, oraz z cienkimi ramkami, pozwala na instalowanie go w przeróżnych konfiguracjach. Tak zaprojektowane monitory transparentne bezproblemowo da się go wkomponować w strukturę przestrzenną biura, salonu, galerii.
Dzięki temu, że ma tak szerokie możliwości instalacji może
efektownie dopełnić wystrój każdego miejsca.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

TRANSPARENT OLED LG TOUCH SIGNAGE posiada pamięć wewnętrzna o pojemności
16 GB, czujnik temperatury, menedżer grup, USB Plug & Play, obracanie ekranu, ustawienia klonowania danych, SNMP, metodę Image Sticking Minimization, automatyczne ustawianie identyfikatora, wysyłanie informacji o stanie, menedżer sterowania, sterowanie przez sieć za pomocą Crestron Connected®, DPM, tryb PM, Wake on LAN, HDMI-CEC (zakres zgodności może się różnić zależnie od wyposażenia), ustawienia serwera SI oraz inne.

Deklarowana przez producenta żywotność wyświetlacza
to 30000 godzin (1250 dni ciągłej pracy).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem i zainstalowaniem u siebie tego transparentnego monitora, to zapraszamy do kontaktuz nami. Pomożemy Państwu
w montażu i konfiguracji tego niezwykłego urządzenia.

Total
7
Shares
Podobne Posty
ClickShare Bar Pro
Read More

ClickShare Bar Pro

ClickShare Bar Pro: Nowoczesna Era Wideokonferencji W dzisiejszym świecie, gdzie zdalne spotkania stały się normą, niezawodne narzędzia do…