Aten AS104 – Głośnik sufitowy

Aten AS104 – Perfekcyjne Brzmienie i Bezpieczeństwo w Jednym W dzisiejszym świecie audio, poszukujemy rozwiązań, które łączą doskonałe…
Aten AS104

Aten AS104 – Perfekcyjne Brzmienie i Bezpieczeństwo w Jednym

W dzisiejszym świecie audio, poszukujemy rozwiązań, które łączą doskonałe brzmienie z niekompromisowym podejściem do bezpieczeństwa. Głośniki sufitowe AS104 to idealne połączenie wydajności dźwiękowej i przemyślanej konstrukcji, sprawiające, że staną się one doskonałym wyborem do różnych zastosowań, od przestrzeni mieszkalnych po sale konferencyjne.

Czyste Brzmienie, Bez Problemów: Aten AS104 to para 4″ współosiowych, 2-drożnych głośników sufitowych, które gwarantują doskonałą jakość dźwięku. Każdy głośnik wyposażony jest w 4″ głośnik niskotonowy i 20 mm kopułkową jednostkę wysokotonową, dostarczając moc 30 W RMS / 60 W szczytową (8Ω). Dzięki pasmu przenoszenia 100 – 20 kHz i szerokiemu kątowi pokrycia, możemy uzyskać jednorodne i spójne brzmienie, jednocześnie redukując liczbę głośników, co przekłada się na niższe koszty instalacji.

Uniwersalność Przyjazna Budżetowi: Głośnik zawiera transformator dopasowujący, umożliwiający pracę z liniami 70/100 V lub jako 8Ω, co czyni go elastycznym w różnych zastosowaniach. Zastosowanie neodymowego przetwornika magnetycznego eliminuje problemy fazowe, co przekłada się na lepszą integrację fal dźwiękowych o różnych częstotliwościach. Konstrukcja zgodna z normą UL94-V0 oraz stalowa obudowa z powłoką cynkową gwarantują bezpieczeństwo w przypadku zagrożenia ogniem.

Prosta Instalacja, Wielka Wydajność: Z myślą o użytkownikach, AS104 został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji. Każdy głośnik posiada szablon do wycięcia, co przyspiesza montaż. System montażowy typu “dog leg” oraz magnetyczna maskownica, którą można pomalować, dodatkowo ułatwiają proces instalacyjny.

Podsumowanie: Aten AS104 to nie tylko głośniki – to idealne rozwiązanie dla wymagających przestrzeni, gdzie liczy się doskonałe brzmienie. Niech Twoje dźwięki brzmią idealnie, bez kompromisów.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Evoko Liso

Evoko Liso: Wyrafinowane Rozwiązania do Zarządzania Salami Konferencyjnymi W dynamicznym świecie biznesu, sprawnie zarządzane spotkania są kluczem do…