Aten – rozwiązania z wysokiej półki w atrakcyjnej cenie

Firma Aten jest producentem rozwiązań audio/video, oferującym szeroki zakres produktów z tej kategorii. Wśród ich oferty znajdują się…
Klawiatura Aten

Firma Aten jest producentem rozwiązań audio/video, oferującym szeroki zakres produktów z tej kategorii.

Wśród ich oferty znajdują się rozgałęziacze sygnału audio/video, przełączniki i konwertery, pozwalające na podłączanie i przełączanie różnych urządzeń wizualnych oraz audio.

Aten oferuje również rozwiązania do konferencji i przesyłania sygnału audio/video na odległość. W ofercie znajdują się np. extendery HDMI, które pozwalają na przesłanie sygnału wideo na odległość nawet do 150 metrów za pomocą kabla Cat5e/6, oraz urządzenia do wykorzystania w telekonferencjach, takie jak audio/video matrix switche czy przekaźniki video.

Aten posiada też produkty do automatyzacji pomieszczeń, takie jak przełączniki komputerowe czy przełączniki audio/video, pozwalające na zarządzanie kilkoma urządzeniami z jednego miejsca.

Produkty Aten są szeroko wykorzystywane w różnego rodzaju miejscach instytucjach i firmach, takich jak szkoły, uniwersytety, korporacje czy sale konferencyjne, ze względu na ich wysoką jakość i niezawodność.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty