Co to jest autoframing ? Wideokonferencyjne MUST HAVE!

Autoframing to technologia, która pozwala na automatyczne dostosowywanie kadru kamery do ruchów osób lub obiektów na ekranie. Dzięki…

Autoframing to technologia, która pozwala na automatyczne dostosowywanie kadru kamery do ruchów osób lub obiektów na ekranie. Dzięki tej technologii, kamera potrafi samodzielnie wychwycić ruch obiektu i dostosować ustawienie kadru tak, aby obiekt był zawsze w centrum uwagi.

Autoframing jest szczególnie przydatny podczas wideokonferencji, gdy użytkownik porusza się po pomieszczeniu lub gdy w trakcie spotkania dochodzi do zmiany ustawienia kamery. Dzięki autoframingowi, użytkownik może swobodnie poruszać się po pomieszczeniu bez konieczności ręcznego dostosowywania ustawienia kamery.

Autoframing może być zaimplementowany za pomocą specjalnych algorytmów, które analizują obraz z kamery i dostosowują ustawienie kadru w zależności od ruchu obiektu. Możliwe jest również ustawienie kamery tak, aby autoframing dostosowywał kadr do ruchów określonej osoby lub obiektu.

Autoframing jest szczególnie przydatny w przypadku wideokonferencji z udziałem większej liczby osób. Dzięki tej technologii, użytkownicy mogą swobodnie poruszać się po pomieszczeniu, a kamera będzie automatycznie dostosowywać kadr tak, aby każda osoba była widoczna na ekranie.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu do wideokonferencji – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Poly

Polycom to amerykańska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją urządzeń i oprogramowania dla rynku komunikacji wideo i audio.…