Poly Studio X52 – do jakiej sali konferencyjnej ?

Poly Studio X52 to zaawansowany system konferencyjny, który jest dedykowany do obsługi sal konferencyjnych i pomieszczeń od średniej…
Poly X52

Poly Studio X52 to zaawansowany system konferencyjny, który jest dedykowany do obsługi sal konferencyjnych i pomieszczeń od

VirtualMeet.pl
VirtualMeet.pl

średniej do dużej wielkości. Obejmuje on rozbudowane funkcje audio i wideo, zapewniające wysoką jakość komunikacji nawet w przestrzeniach o większych wymiarach. Oto kilka szczegółów dotyczących obsługi różnych wielkości sal:

 1. Wydajność w średnich salach konferencyjnych: Poly Studio X52 jest idealny do użytku w średnich salach konferencyjnych, które obejmują powierzchnię od kilkudo kilkunastu metrów kwadratowych. Dzięki zaawansowanej technologii audio i wideo, system może zapewnić klarowną transmisję dźwięku oraz obrazu nawet w takich przestrzeniach.
 2. Optymalizacja dla dużych sal konferencyjnych: Choć Poly Studio X52 może efektywnie obsługiwać średnie sale, to również sprawdza się w większych przestrzeniach konferencyjnych. W takich przypadkach zaleca się zastosowanie dodatkowych elementów, takich jak dodatkowe mikrofony zewnętrzne, aby zapewnić lepsze pokrycie dźwiękiem w całej sali.
 3. Dostosowanie do warunków pomieszczenia: Wydajność Poly Studio X52 w dużej mierze zależy od konkretnych warunków akustycznych oraz konfiguracji pomieszczenia. W przypadku większych sal konferencyjnych zaleca się przeprowadzenie odpowiedniej analizy akustycznej oraz ewentualne dostosowanie ustawień systemu w celu optymalizacji jakości dźwięku i obrazu.
 4. Wsparcie dla różnych formatów spotkań: Poly Studio X52 obsługuje różnorodne formaty spotkań, w tym standardy SIP/H.323 oraz integrację z popularnymi platformami konferencyjnymi. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo prowadzić spotkania zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, bez względu na wielkość sali konferencyjnej.

W sumie, Poly Studio X52 to wszechstronne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w średnich, jak i dużych salach konferencyjnych (rozszerzając mikrofon), zapewniając wysoką jakość komunikacji audio i wideo dla wszystkich uczestników spotkania.

Główne cechy Poly X52:

Poly X52

 • Kamera o rozdzielczości 20 MP 4K UltraHD z polem widzenia 95 stopni.
 • Wykorzystanie technologii inteligentnej kamery Poly Director AI, umożliwiającej kadrowanie grupowe, kadrowanie osób oraz kadrowanie mówców.
 • Prosta konfiguracja i konstrukcja typu „All-in-one”.
 • Technologie Poly NoiseBlockAI i Acoustic Fence zapewniające redukcję hałasu i izolację dźwięku.
 • Obsługa aplikacji innych firm, takich jak Zoom, Microsoft Teams i Google Meet.
 • Obsługa standardów i protokołów wideo: H.264 AVC, H.264 High Profile, H.265, H.239.
 • Wejście wideo: 1x HDMI.
 • Wyjście wideo: 2x HDMI.
 • Pole widzenia 110° DFOV, 95° HFOV.
 • 5-krotny zoom cyfrowy.
 • Rozdzielczość przechwytywania UHD 2160p (4K).

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o wyposażeniu sal konferencyjnych.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą w sklepie – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | +48 533-324-587

Total
0
Shares