Jaka wideokonferencja dla ZOOM ?

Zoom jest popularną aplikacją do wideokonferencji, która umożliwia użytkownikom rozmawianie twarzą w twarz z innymi osobami na całym…

Zoom jest popularną aplikacją do wideokonferencji, która umożliwia użytkownikom rozmawianie twarzą w twarz z innymi osobami na całym świecie, bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikacja ta jest dostępna na różne platformy, takie jak Windows, Mac, iOS, Android, a także przeglądarki internetowe. Zoom umożliwia tworzenie spotkań jedno-na-jedno lub grupowych, a także udostępnianie ekranu, co jest przydatne podczas prezentacji lub pracy zespołowej.

Poniżej przedstawiamy kilka wartych uwagi rozwiązań wspierających środowisko ZOOM :

 

Yealink ZVC840

yealink.com

Yealink ZVC840 jest profesjonalnym systemem wideokonferencji. To rozwiązanie jest specjalnie zaprojektowane do przeprowadzania wideokonferencji w dużych salach konferencyjnych. ZVC840 jest kompatybilny z platformą wideokonferencyjną  Zoom. Oferuje on wiele zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczny autoframing, zoom i śledzenie obiektów, posiada wbudowany mikrofon i głośnik oraz możliwość kontrolowania kamery za pomocą pilota. Dzięki jego wyglądowi i wyposażeniu jest on odpowiedni dla profesjonalnego środowiska biznesowego.

Poly Studio X30

poly.com

Poly Studio X30 jest to rozwiązanie typu all-in-one – soundbar z wbudowaną kamerą i mikrofonami. Rozwiązanie dedykowane jest dla małych i średnich sal konferencyjnych pracujących w oparciu o ZOOM. Urządzenie posiada autorskie technologie wspomagające wideokonferencje, takie jak : DirectorAI czy NoiseBlockAI. Całość uzupełnia dotykowy panel 8 badź 10 calowy z zainstalowanym klientem ZOOM. Portfolio produktów POLY wspierających środowisko ZOOM daje możliwość zbudowanie systemu wideokonferencyjnego praktycznie dla dowolnej przestrzeni.

 

Integrator AV (Audio Visual) może pomóc w doborze rozwiązania wideokonferencyjnego, ponieważ jest to specjalista, który posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu instalacji i konfiguracji systemów audio-wideo, w tym również rozwiązań wideokonferencyjnych. Integrator AV może pomóc w identyfikacji potrzeb i wymagań klienta, a następnie dopasować odpowiednie rozwiązanie wideokonferencyjne do jego potrzeb. Może również pomóc w instalacji, konfiguracji i uruchomieniu systemu, a także pomóc w rozwiązywaniu problemów i dostarczyć wsparcie techniczne. Warto zauważyć, że wybór systemu wideokonferencji zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań firmy i odpowiedni dobór przez specjalistę z branży AV pozwala na skuteczne rozwiązanie problemów związanych z komunikacją i zwiększenie efektywności pracy.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
zblizenie sciany led
Read More

ścianY LED – INTERAKTYWNe wideo dla mas

Technologia ścian LED staje się coraz bardziej popularna ze względu na możliwość dostarczania płynnych obrazów, skalowalność do dowolnego rozmiaru i kształtu. Wraz z wysoką jasnością i rozdzielczością daje to niesamowite możliwości prezentacji.