Technologia Poly Acoustic Fence

Poly Acoustic Fence to zaawansowane narzędzie do redukcji hałasu w środowisku biurowym lub konferencyjnym. Jest to technologia opracowana…

Poly Acoustic Fence to zaawansowane narzędzie do redukcji hałasu w środowisku biurowym lub konferencyjnym. Jest to technologia opracowana przez firmę Poly (dawniej znana jako Plantronics i Polycom), która ma na celu poprawę jakości rozmów i konferencji w pomieszczeniach, które mogą być podatne na rozpraszanie dźwięku i hałasu.

Acoustic Fence działa na zasadzie identyfikacji i izolacji głosów. Wykorzystuje zaawansowane algorytmy do wyłapywania i wyciszania dźwięków z otoczenia, które mogą zakłócać rozmowę. Dzięki temu, gdy ktoś mówi w wyznaczonym obszarze, technologia Acoustic Fence skupia się na rejestrowaniu tylko tego głosu, eliminując zakłócenia z innych źródeł dźwięku.

To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku wideokonferencji lub rozmów telefonicznych, które odbywają się w otwartych biurach lub innych przestrzeniach, gdzie może być duże natężenie hałasu. Dzięki Poly Acoustic Fence, uczestnicy rozmowy mogą cieszyć się lepszą jakością dźwięku i wyraźniejszymi rozmowami.

Warto pamiętać, że technologia ta może być zintegrowana z różnymi produktami i rozwiązaniami firmy Poly, takimi jak głośniki konferencyjne czy słuchawki, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie do zarządzania dźwiękiem podczas rozmów.

Przykłady produktów z technologią Acoustic Fence :
Wideokonferencje – Poly X30  | Poly X52`
Słuchawki – Poly Blackwire 5220

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty