Jaka wideokonferencja dla Google Meet ?

Google Meet coraz śmielej pojawia się w salach konferencyjnych, kolejne firmy migrują do środowiska pracy Google. Czy jest…

Google Meet coraz śmielej pojawia się w salach konferencyjnych, kolejne firmy migrują do środowiska pracy Google. Czy jest sprzęt wspierający to środowisko i co ważne czy sprzęt posiada certyfikat obsługi Google Meet? Odpowiedź brzmi, Tak! Zarówno jak w przypadku MS Temas i Zoom, mamy możliwość stworzenia systemu wideokonferencyjnego certyfikowanego przez Google. Poniżej przedstawimy zestawy nad którymi warto się zastanowić przy wyborze sprzętu audio/video do sal konferencyjnych.

 

Logitech Rally Plus

Dobrze znany system wideokonferencyjny z certyfikowaną obsługą Google Meet. Logitech Rally Plus jest dedykowany dużym przestrzenią, idealnie sprawdza się w towarzystwie dwóch monitorów. Zestaw składa się z kamery Rally o rozdzielczości 4K i 15x powiększeniu w jakoście HD a także do dyspozycji mamy dwa głośniki i dwa mikrofony dookólne z możliwością montażu na stole bądź suficie. Sterowanie systemem odbywa się za pomocą touch panel’a z zainstalowanym i certyfikowanym klientem Google MEET.

 

Google Meet Series Room Lenovo

Lenovo kojarzy się jako producent rewelacyjnych laptopów a teraz także jako producent wysokiej jakoście sprzętu wideokonferencyjnego. Google Meet Series jak sama nazwa wskazuje, posiada wsparcie dla Google Meet. Lenovo zadbał o trzy różne systemy Small, Medium i Large dedykowany różnym salą konferencyjnym. System wideokonferencyjny od Lenovo charakteryzuje się wysokiej klasy głośnikom z technologią TrueVoicve redukującą niepożądanych dźwięków i szumów, kamery 4K z dużym przetwornikiem obrazu zapewniającym efekt kamery PTZ. Całość sterujemy z 10″ dotykowego monitora z zainstalowanym klientem Google Meet a w przypadku rozwiązania dla małej sali konferencyjnej z dołączonego pilota.
Ciekawą funkcją, jest możliwość dołączenia bezdotykowo – “Hej, Googlem dołącz do spotkania” .

 

Integrator AV (Audio Visual) może pomóc w doborze rozwiązania wideokonferencyjnego, ponieważ jest to specjalista, który posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu instalacji i konfiguracji systemów audio-wideo, w tym również rozwiązań wideokonferencyjnych. Integrator AV może pomóc w identyfikacji potrzeb i wymagań klienta, a następnie dopasować odpowiednie rozwiązanie wideokonferencyjne do jego potrzeb. Może również pomóc w instalacji, konfiguracji i uruchomieniu systemu, a także pomóc w rozwiązywaniu problemów i dostarczyć wsparcie techniczne. Warto zauważyć, że wybór systemu wideokonferencji zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań firmy i odpowiedni dobór przez specjalistę z branży AV pozwala na skuteczne rozwiązanie problemów związanych z komunikacją i zwiększenie efektywności pracy.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Yealink

Yealink to producent sprzętu telekomunikacyjnego, który specjalizuje się w produkcji urządzeń do wideokonferencji. Yealink słynie z produkowania wysokiej…