Aten – Automatyzacja sali konferencyjnej

Automatyzacja sali konferencyjnej polega na zastosowaniu specjalnych rozwiązań technologicznych, aby ułatwić i usprawnić prowadzenie spotkań oraz prezentacji. Firma…

Automatyzacja sali konferencyjnej polega na zastosowaniu specjalnych rozwiązań technologicznych, aby ułatwić i usprawnić prowadzenie spotkań oraz prezentacji. Firma Aten oferuje szeroki wybór produktów do automatyzacji sal konferencyjnych, które pozwalają na zarządzanie różnymi urządzeniami z jednego miejsca.

aten.com

Jednym z kluczowych rozwiązań jest przełącznik (switch), który pozwala na podłączanie i przełączanie między różnymi źródłami sygnału, takimi jak laptopy, komputery stacjonarne czy wideokonferencje. Dzięki temu, możliwe jest przełączanie między prezentacjami bez konieczności fizycznego podłączania i odłączania kabli.

Kolejnym ważnym rozwiązaniem jest przełącznik audio/video matrix (matryca video), który pozwala na przesłanie sygnału wideo między różnymi urządzeniami, monitorami , projektorami w dowolnej konfiguracji.

aten.com

Aten oferuje również rozwiązania do kontroli i automatyzacji oświetlenia, klimatyzacji czy rolety, pozwalające na dostosowanie warunków w pomieszczeniu do potrzeb użytkowników oraz dostarczanie automatycznej kontroli nad tymi urządzeniami.

Firmy Aten oferuje też specjalne rozwiązania do zarządzania salami konferencyjnymi, takie jak przyciski do automatycznego ustawienia np. projektora czy systemu nagłośnienia oraz specjalne oprogramowanie do zarządzania salą konferencyjną.

Automatyzacja sal konferencyjnych pozwala na usprawnienie i ułatwienie prowadzenie spotkań oraz prezentacji poprzez automatyzację wielu czynności, które wcześniej wymagały ręcznej obsługi.

Integrator AV (Audio Video) może pomóc w doborze rozwiązania audiowizualnych, posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu instalacji i konfiguracji systemów audio-wideo, w tym również rozwiązań wideokonferencyjnych. Integrator AV może pomóc w identyfikacji potrzeb i wymagań klienta, a następnie dopasować odpowiednie rozwiązanie do jego potrzeb. Może również pomóc w instalacji, konfiguracji i uruchomieniu systemu, a także pomóc w rozwiązywaniu problemów i dostarczyć wsparcie techniczne.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty