ATEN AP212: Dwukanałowy Wzmacniacz

ATEN AP212: Profesjonalny Dwukanałowy Wzmacniacz Mocy z Procesorem DSP W dzisiejszych czasach, gdy jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie,…

ATEN AP212: Profesjonalny Dwukanałowy Wzmacniacz Mocy z Procesorem DSP

W dzisiejszych czasach, gdy jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie, poszukiwane są rozwiązania, które łączą w sobie moc, precyzję oraz niezawodność. W tym kontekście pojawia się ATEN AP212 – dwukanałowy wzmacniacz mocy, który wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami DSP oraz wysoką wydajnością energetyczną. Pozwól nam zgłębić tę innowacyjną technologię i przyjrzeć się jej możliwościom oraz zastosowaniom.

Wysoka Wydajność i Elastyczność

AP212 oferuje imponującą moc 120 W na kanał, co sprawia, że jest doskonałym wyborem do zastosowań nagłośnieniowych o różnorodnych potrzebach mocy. Dzięki obsłudze zarówno zbalansowanych, jak i niezbalansowanych wejść liniowych, oraz możliwości napędzania głośników o niskiej impedancji 4 Ω lub linii 70/100 V (w trybie Bridge), ten wzmacniacz jest wyjątkowo wszechstronny i nadaje się do różnorodnych scenariuszy instalacyjnych.

Zaawansowany Procesor DSP

Wbudowany procesor DSP to jedna z największych zalet AP212. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi WebGUI użytkownik może łatwo dostosować ustawienia wzmacniacza, w tym korekcję głośników, 5-pasmowy korektor, opóźnienie czy ogranicznik. Możliwość zapisania do 20 ustawień wstępnych umożliwia precyzyjne strojenie dźwięku i optymalne dostosowanie do wymagań każdej instalacji.

Ochrona i Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo systemu audio jest priorytetem, dlatego Aten AP212 został wyposażony w kompleksowy obwód zabezpieczający. Chroni on wzmacniacz oraz podłączone do niego głośniki przed uszkodzeniami spowodowanymi różnymi czynnikami, takimi jak zwarcia wyjść, przepięcia czy przegrzanie. Konstrukcja bezwentylatorowa eliminuje również ryzyko awarii związanych z działaniem wentylatora oraz gromadzenia się kurzu wewnątrz obudowy, co zwiększa niezawodność i trwałość urządzenia.

Elastyczne Rozwiązania Integracyjne

AP212 jest gotowy do integracji z różnorodnymi systemami sterowania, dzięki wsparciu dla połączeń RS-232 i Ethernet. Może być również rozbudowany poprzez gniazdo rozszerzeń, umożliwiające podłączenie kart

VirtualMeet.pl
VirtualMeet.pl

rozszerzeń, takich jak karta Dante AP901 2-CH lub karta Mic/Line Pre-AMP AP902 2-CH. Dzięki temu wzmacniacz może być łatwo dostosowany do specyficznych potrzeb instalacji.

Przykładowe Zastosowania

  • Systemy Nagłośnieniowe w Lokalach Rozrywkowych: AP212 świetnie sprawdzi się w klubach, restauracjach czy salach koncertowych, zapewniając potężne brzmienie i klarowność dźwięku nawet w głośnych otoczeniach.
  • Instalacje Audiowizualne w Firmach: Dzięki wysokiej jakości dźwięku i elastycznym opcjom konfiguracyjnym, AP212 doskonale nadaje się do zastosowań w firmach, gdzie wymagana jest profesjonalna jakość dźwięku w salach konferencyjnych czy salach szkoleniowych.
  • Systemy Audio w Miejscach Kultu Religijnego: Wzmacniacz AP212 może być również wykorzystany do zastosowań w kościołach, świątyniach lub meczetach, zapewniając wyraźne i dynamiczne brzmienie podczas nabożeństw czy ceremonii.

W skrócie, ATEN AP212 to zaawansowany wzmacniacz mocy, który łączy w sobie potężną moc, precyzję dźwięku oraz niezawodność działania. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom DSP, elastycznym opcjom integracji i wysokiej wydajności energetycznej, jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych systemów nagłośnieniowych w różnych środowiskach.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o systemach nagłośnienia i innych rozwiązaniach audiowizualnych.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą systemów wideokonferencyjnych – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Yealink A20

Yealink A20 to innowacyjny system wideokonferencyjny, który wyróżnia się doskonałą jakością obrazu i dźwięku. To kompleksowe rozwiązanie stworzone…