Sala szkoleniowa – pomysł na sale

Nowoczesna Sala Szkoleniowa: Innowacyjne Rozwiązania dla Efektywnego Naukowego Doświadczenia W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym i edukacyjnym, jako eksperci…

Nowoczesna Sala Szkoleniowa: Innowacyjne Rozwiązania dla Efektywnego Naukowego Doświadczenia

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym i edukacyjnym, jako eksperci w dziedzinie profesjonalnych systemów audiowizualnych, pragniemy podzielić się naszym najnowszym projektem – imponującą salą szkoleniową, która nie tylko zaskoczy swoim designem, ale także dostarczy najwyższej jakości doświadczenia audiowizualnego.

140″ Ekran LED: Centralnym punktem naszej sali szkoleniowej jest imponujący ekran LED o rozmiarze 140″, który zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne. Jego wysoka rozdzielczość i jasność sprawiają, że prezentowane treści są wyjątkowo czytelne i dynamiczne.

Wideokonferencja: Dzięki czterem kamerom PTZ 4K z dwoma obiektywami i zaawansowanymi funkcjami sztucznej inteligencji, nasza sala umożliwia płynną wideokonferencję. Kolejne cztery mikrofony sufitowe z inteligentnymi funkcjami AI i cztery głośniki zapewniają doskonałe nagłośnienie, co sprawia, że każdy uczestnik jest doskonale słyszalny i widoczny.

Microsoft Teams Room i Systemy Bezprzewodowego Przesyłania Treści: Panel dotykowy o rozmiarze 10″ ułatwia zarządzanie spotkaniem za pomocą platformy Microsoft Teams, zapewniając efektywną komunikację. Dodatkowo, system bezprzewodowego przesyłania treści umożliwia prezentację i udostępnianie informacji w sposób intuicyjny i bezproblemowy.

Automatyzacja i System Rezerwacji: Nasza sala jest w pełni zautomatyzowana, umożliwiając łatwe sterowanie światłem, roletami, temperaturą i sprzętem AV za pomocą jednego panelu dotykowego. Dodatkowo, sala jest włączona w system rezerwacji sal konferencyjnych, co eliminuje problem związany z zarządzaniem dostępnością przestrzeni.

Dodatkowe Monitory Rozszerzające: W celu jeszcze lepszego dostosowania do różnorodnych potrzeb szkoleniowych, dodatkowe monitory rozszerzające zamontowane po bokach sali umożliwiają wyświetlanie duplikowanego sygnału z głównego ekranu, co zwiększa interaktywność i efektywność prezentacji.

Nasza sala szkoleniowa to nie tylko miejsce spotkań, ale przestrzeń, w której nauka i współpraca stają się rewolucyjnym doświadczeniem.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
zblizenie sciany led
Read More

ścianY LED – INTERAKTYWNe wideo dla mas

Technologia ścian LED staje się coraz bardziej popularna ze względu na możliwość dostarczania płynnych obrazów, skalowalność do dowolnego rozmiaru i kształtu. Wraz z wysoką jasnością i rozdzielczością daje to niesamowite możliwości prezentacji.