Jaka wideokonferencja dla Microsoft Teams ?

Microsoft Teams jest platformą do wideokonferencji i komunikacji zespołowej firmy Microsoft. Umożliwia ona zespołom przeprowadzanie wideokonferencji, wymianę wiadomości…

Microsoft Teams jest platformą do wideokonferencji i komunikacji zespołowej firmy Microsoft. Umożliwia ona zespołom przeprowadzanie wideokonferencji, wymianę wiadomości tekstowych i plików, udostępnianie ekranów oraz inne funkcje związane z pracą zespołową. Wideokonferencje w Microsoft Teams mogą być przeprowadzane przy użyciu komputera lub urządzenia mobilnego i mogą być udostępniane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

Istnieje dużo rozwiązań wspomagających pracę w sali konferencyjnej wspierające Microsoft Teams:

 

Yealink MVC660

yealink.com

Yealink MVC660 to jest rozwiązanie konferencyjne audio-wideo oparte na platformie Microsoft Teams. Jest to kompletne rozwiązanie do sal konferencyjnych, wyposażone w kamery, mikrofony, głośniki i ekrany dotykowe, które pozwala na przeprowadzanie zdalnych spotkań i konferencji z użyciem oprogramowania Microsoft Teams. MVC660 umożliwia przeprowadzanie spotkań w wysokiej jakości i ułatwia komunikację między uczestnikami, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla firm chcących zwiększyć produktywność i efektywność komunikacji.

POLY STUDIO LARGE ROOM

poly.com

Poly Studio to rodzina produktów konferencyjnych firmy Poly przeznaczonych do przeprowadzania spotkań wideo w salach konferencyjnych. Poly Studio Large Room to konkretnie rozwiązanie przeznaczone do dużych sal konferencyjnych. Jest to zestaw konferencyjny zawierający kamery, mikrofony, głośniki i ekrany dotykowe, który umożliwia przeprowadzanie spotkań w wysokiej jakości i ułatwia komunikację między uczestnikami, korzystającymi z platform, takich jak Microsoft Teams.

Logitech Rally Bar

logitech.com

Rally Bar to produkt firmy Logitech. Umożliwia on połączenie i kontrolę wielu urządzeń, w tym komputerów, laptopów, kamer i mikrofonów, co pozwala na przeprowadzanie wysokiej jakości konferencji wideo, audio oraz udostępnianie ekranu. posiada również zintegrowaną kamerę i głośniki, oraz intuicyjny ekran dotykowy do łatwej nawigacji i kontroli. Rally Bar jest przeznaczony do pracy z popularnymi platformami do konferencji wideo, takimi jak np Microsoft Teams, i ma na celu poprawę produktywności i efektywności spotkań.

Integrator AV (Audio Visual) może pomóc w doborze rozwiązania wideokonferencyjnego, ponieważ jest to specjalista, który posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu instalacji i konfiguracji systemów audio-wideo, w tym również rozwiązań wideokonferencyjnych. Integrator AV może pomóc w identyfikacji potrzeb i wymagań klienta, a następnie dopasować odpowiednie rozwiązanie wideokonferencyjne do jego potrzeb. Może również pomóc w instalacji, konfiguracji i uruchomieniu systemu, a także pomóc w rozwiązywaniu problemów i dostarczyć wsparcie techniczne. Warto zauważyć, że wybór systemu wideokonferencji zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań firmy i odpowiedni dobór przez specjalistę z branży AV pozwala na skuteczne rozwiązanie problemów związanych z komunikacją i zwiększenie efektywności pracy.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty