Średnia Sala Konferencyjna – Pomysł na sale

Pomysł na Średnią Salę W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie komunikacja odgrywa kluczową rolę, stworzenie doskonałej przestrzeni konferencyjnej wymaga…
yealink uvc84

Pomysł na Średnią Salę

W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie komunikacja odgrywa kluczową rolę, stworzenie doskonałej przestrzeni konferencyjnej wymaga wyjątkowego podejścia. Jako specjaliści od profesjonalnych systemów audiowizualnych, pragniemy podzielić się naszym pomysłem na średnią salę konferencyjną, gdzie nowoczesność i funkcjonalność spotykają się na najwyższym poziomie.

Monitor 65″ 4K: Obraz, który Mówi więcej niż Tysiąc Słów

W centrum tej przestrzeni stoi imponujący monitor o rozmiarze 65 cali, prezentujący obraz w rozdzielczości 4K. Jasność 400 nitów gwarantuje, że prezentacje są wyraźne, a matowa matryca eliminuje refleksy, dostarczając czysty obraz, który zawsze zwraca uwagę.

sala konferencyjna

Wideokonferencja na Wysokim Poziomie: Kamera PTZ 4K i Dźwięk Bez Granic

Średnia sala konferencyjna wyposażona w zestaw wideokonferencyjny wyniesiony na nowy poziom. Kamera PTZ 4K z dwoma obiektywami i funkcjami sztucznej inteligencji dostarcza obrazu o niesamowitej jakości. Dwa bezprzewodowe mikrofony oraz dwa głośniki gwarantują doskonałą jakość dźwięku, sprawiając, że uczestnicy spotkania doświadczają wirtualnej obecności w najwyższym standardzie.

Microsoft Teams Room: Łatwość Zarządzania na Wyciągnięcie Ręki

10-calowy panel dotykowy Microsoft Teams Room to interaktywne centrum zarządzania spotkaniem. Zintegrowane narzędzia pozwalają na płynną kontrolę prezentacji, zarządzanie ustawieniami spotkania i szybki dostęp do funkcji, które wspomagają współpracę zespołową.

System Bezprzewodowego Przesyłania Treści: Wymiana Pomysłów Bez Kabli

Dzięki systemowi bezprzewodowego przesyłania treści, uczestnicy mogą swobodnie dzielić się swoimi pomysłami bez uciążliwych kabli. Kreatywność nie zna ograniczeń, a każdy może być reżyserem własnego show.

Sala Zintegrowana z Systemem Rezerwacji: Efektywne Wykorzystanie Czasu

Nasza średnia sala konferencyjna to także element inteligentnego systemu rezerwacji. Korzystając z niego, planowanie spotkań staje się łatwe i intuicyjne, co pozwala efektywnie wykorzystać czas i zasoby firmy.

Ta przestrzeń konferencyjna to rezultat naszej pasji do doskonałego dźwięku i obrazu oraz zaawansowanych technologii. Wierzymy, że ta sala stanie się źródłem inspiracji dla każdego spotkania, podnosząc jakość współpracy do nieosiągalnych dotąd poziomów.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty