Videowall – zastosowanie ściany video

Videowall to system składający się z kilku lub kilkunastu ekranów połączonych w jedną całość, tworzących jeden duży ekran.…

Videowall to system składający się z kilku lub kilkunastu ekranów połączonych w jedną całość, tworzących jeden duży ekran. Służy on do prezentacji treści wizualnych, takich jak filmy, prezentacje czy zdjęcia, a jego głównym zastosowaniem jest przemysł reklamowy oraz prezentacje w różnego rodzaju instytucjach czy firmach.

Allegro Videowall

Videowall w biurze może być przydatny w wielu sytuacjach, takich jak prezentacje produktów czy usług, prezentacje biznesowe czy też prezentacje informacyjne dla pracowników. Może być również używany do prezentowania ważnych informacji, takich jak wyniki finansowe czy komunikaty wewnętrzne.

Videowall posiada również zastosowanie w zarządzaniu operacyjnym, dając dostęp do różnych systemów i aplikacji, jak monitoring CCTV, systemy alarmowe, kontrola dostępu czy też monitoring procesów produkcyjnych.

Jego przewagą jest wysoka jakość obrazu oraz duży rozmiar ekranu, pozwalający na prezentowanie treści z dużą szczegółowością.

W skrócie, Videowall jest przydatnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zwiększyć efektywność swoich prezentacji, zarządzać operacyjnie oraz prezentować treści wizualne w wysokiej jakości.

Videowall LG 55SVH7E

Nasza realizacja ściany video składającej się z 90 monitorów – HORIZON.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

 

Total
0
Shares
Podobne Posty
zblizenie sciany led
Read More

ścianY LED – INTERAKTYWNe wideo dla mas

Technologia ścian LED staje się coraz bardziej popularna ze względu na możliwość dostarczania płynnych obrazów, skalowalność do dowolnego rozmiaru i kształtu. Wraz z wysoką jasnością i rozdzielczością daje to niesamowite możliwości prezentacji.