Duża sala konferencyjna – Pomysł na sale

Wirtualne Spotkania na Wysokim Poziomie: Innowacyjna Duża Sala Konferencyjna W świecie profesjonalnych systemów audiowizualnych, stworzenie wielkiej sali konferencyjnej…

Wirtualne Spotkania na Wysokim Poziomie: Innowacyjna Duża Sala Konferencyjna

W świecie profesjonalnych systemów audiowizualnych, stworzenie wielkiej sali konferencyjnej to jak rzeźbienie dzieła sztuki. Jako specjaliści z pasją do doskonałego dźwięku i obrazu, pragniemy podzielić się naszym innowacyjnym pomysłem na przestrzeń, gdzie technologia spotyka się z elegancją.

Podwójny Obraz, Podwójna Ekscytacja: 2x Monitor 75″ 4K

Wejdź w świat wizji z podwójnymi monitorami o przekątnej 75 cali, prezentującymi obraz w rozdzielczości 4K. Jasność 400 nitów i matowa matryca sprawiają, że prezentacje stają się fascynującym spektaklem, a każdy szczegół jest doskonale widoczny. Dwa monitory oznaczają podwójną moc, podwójny impakt.

Wideokonferencja z Wymiarem Przestrzennym: Kamery PTZ 4K i Mikrofony Sufitowe

Podnosimy wideokonferencje na wyższy poziom dzięki dwóm kamerom PTZ 4K. Ich zaawansowane funkcje AI oraz po dwa obiektywy w każdej z kamer tworzą “trójwymiarową przestrzeń”, zapewniając, że każda osoba na spotkaniu jest widoczna w najlepszy sposób. Trzy mikrofony sufitowe, z inteligentnymi funkcjami AI, doskonale rejestrują nawet najdelikatniejsze dźwięki, umożliwiając uczestnikom wyrażanie swoich myśli w najwyższej jakości dźwięku.

Intuicyjne Zarządzanie Spotkaniem: Microsoft Teams Room

10-calowy panel dotykowy Microsoft Teams Room to centrum dowodzenia. Zarządzaj spotkaniem, kontroluj prezentacje, a także skorzystaj z zaawansowanych funkcji współpracy – wszystko z jednego miejsca. To intuicyjne narzędzie, które wprowadza nową jakość w zarządzaniu spotkaniami.

Wolność Bezprzewodowej Wymiany Treści

System bezprzewodowego przesyłania treści pozwala na swobodne dzielenie się pomysłami, bez ograniczeń kablowych. To innowacyjne rozwiązanie, które stawia kreatywność na pierwszym miejscu, bez utraty jakości.

Zautomatyzowana Sala Przyszłości: Inteligentne Sterowanie

Nasza duża sala konferencyjna to nie tylko miejsce spotkań, to także inteligentne środowisko, które reaguje na Twoje potrzeby. Steruj oświetleniem, roletami, temperaturą, oraz sprzętem audiowizualnym z jednego panelu dotykowego. To pełna automatyzacja, dostosowana do Twoich preferencji.

Sala Włączona w System Rezerwacji: Planuj, Spotykaj się, Kreuj

Pełna integracja z systemem rezerwacji sal konferencyjnych sprawia, że korzystanie z tej przestrzeni jest proste i intuicyjne. Planuj spotkania, rezerwuj sale – wszystko z jednego miejsca.

Nasza duża sala konferencyjna to miejsce, gdzie technologia i elegancja spotykają się, tworząc idealne środowisko do współpracy na najwyższym poziomie. To przestrzeń, w której spotkania stają się wyjątkowym wydarzeniem.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty