Yealink Room Scheduling

Yealink Room Scheduling to rozwiązanie przeznaczone dla firm, które chcą zoptymalizować wykorzystanie swoich sal konferencyjnych. System składa się…

Yealink Room Scheduling to rozwiązanie przeznaczone dla firm, które chcą zoptymalizować wykorzystanie swoich sal konferencyjnych. System składa się z interaktywnego panelu dotykowego oraz oprogramowania, które umożliwiają rezerwację sali oraz kontrolę jej wykorzystania.

Panel dotykowy Yealink Room Scheduling jest dostępny w różnych rozmiarach, co umożliwia dopasowanie go do potrzeb konkretnego pomieszczenia. W panelu znajduje się wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, który wyświetla informacje dotyczące dostępności sali oraz jej aktualnego wykorzystania.

Oprogramowanie Yealink Room Scheduling umożliwia rezerwację sali za pomocą interfejsu internetowego. Dzięki temu pracownicy firmy mogą łatwo sprawdzić dostępność sali i zarezerwować ją na konkretny termin. Oprogramowanie umożliwia również integrację z różnymi systemami kalendarzowymi, takimi jak Microsoft Exchange, Google Calendar czy Office 365.

Yealink Room Scheduling umożliwia również kontrolę wykorzystania sali. Panel dotykowy wyświetla informacje o dostępności sali oraz aktualnie trwającym spotkaniu. Dzięki temu pracownicy firmy mogą łatwo sprawdzić, czy dana sala jest wolna i czy można ją zarezerwować na kolejne spotkania. Ponadto, system umożliwia śledzenie wykorzystania sali i analizowanie danych, takich jak czas trwania spotkań czy liczba uczestników.

Yealink Room Scheduling to rozwiązanie, które umożliwia zoptymalizowanie wykorzystania sal konferencyjnych w firmie. Dzięki niemu łatwo można rezerwować sale i kontrolować ich wykorzystanie, co pozwala zwiększyć efektywność pracy i zapobiegać konfliktom terminów.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

 

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Yealink A30

Yealink A30 to innowacyjne rozwiązanie wideokonferencyjne, które wyróżnia się doskonałą jakością obrazu i dźwięku. Stworzony z myślą o…
Blackwire 5210
Read More

Blackwire 5210

Blackwire 5210 – Perfekcyjne Słuchawki Biurowe dla Nowoczesnych Profesjonalistów W świecie rozwijającej się technologii biurowej, słuchawki są kluczowym…