Monitor interaktywny MS Teams – Yealink

Yealink MeetingBoard to interaktywna tablica dotykowa przeznaczona do użytku w salach konferencyjnych i spotkań. Jest to urządzenie, które…

Yealink MeetingBoard to interaktywna tablica dotykowa przeznaczona do użytku w salach konferencyjnych i spotkań. Jest to urządzenie, które pozwala na łatwe i efektywne wykonywanie prezentacji, robienie notatek i komunikowanie się z innymi uczestnikami spotkania w Microsoft Teams.

Monitor Yealink MeetingBoard sprawdź cenę w naszym sklepie VirtualMeet.pl 

MeetingBoard od Yealink posiada duży, dotykowy ekran o przekątnej od 65 cali do 86 cali, w zależności od wersji, z rozdzielczością 4K, która pozwala na prezentowanie szczegółowych treści i grafik oraz współpracujący z systemem Windows oraz Android.

Tablica posiada również rysik, który pozwala na pisanie i rysowanie na ekranie oraz funkcję kalibracji, która pozwala na dokładne ustawienie ekranu.

Co więcej, MeetingBoard posiada łączność WiFi oraz Bluetooth, co pozwala na połączenie z innymi urządzeniami takimi jak laptopy czy smartfony oraz funkcje udostępniania ekranu, co pozwala na wygodne prezentowanie treści z różnych urządzeń.

MeetingBoard od Yealink również posiada opcjonalny moduł kamery oraz mikrofonu, co pozwala na prowadzenie wideokonferencji bez konieczności korzystania z dodatkowych urządzeń, jak również opcjonalny moduł nośnika danych, który pozwala na przechowywanie treści prezentowanych na tablicy.

W skrócie, Yealink MeetingBoard jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć efektywność swoich spotkań i prezentacji poprzez korzystanie z nowoczesnej, interaktywnej tablicy dotykowej.

Jeśli jesteś zainteresowany interaktywnym monitorem bądź testami urządzenia u siebie w biurze – zapraszamy do kontaktu.

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty