Wzmacniacz Aten AP106

ATEN AP106: Wysokowydajny Wzmacniacz Mocy do Systemów Audio 70V/100V W świecie profesjonalnego audio każdy szczegół ma znaczenie, dlatego…
Aten AP106

ATEN AP106: Wysokowydajny Wzmacniacz Mocy do Systemów Audio 70V/100V

Aten AP106W świecie profesjonalnego audio każdy szczegół ma znaczenie, dlatego też poszukiwane są rozwiązania, które łączą w sobie moc, jakość dźwięku oraz niezawodność. ATEN AP106 to wzmacniacz mocy, który spełnia te wymagania, oferując nie tylko wyjątkową moc i elastyczność, ale również zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz energooszczędną konstrukcję. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu innowacyjnemu urządzeniu, jego funkcjom i możliwościom zastosowania.

Wydajność i Elastyczność

AP106 to 60-watowy wzmacniacz mocy, który został zaprojektowany z myślą o napędzaniu systemów audio 70V lub 100V. Dzięki temu jest idealny do zastosowań w rozproszonych systemach audio, takich jak systemy nagłośnieniowe w komercyjnych obiektach, salach konferencyjnych, sklepach czy restauracjach. Jego wyjścia wysokoimpedancyjne (Hi-Z) pozwalają na łatwe podłączenie do różnych rodzajów głośników bez utraty jakości dźwięku.

Doskonała Jakość Dźwięku i Kontrola

Wzmacniacz AP106 zapewnia nie tylko potężną moc, ale także doskonałą jakość dźwięku. Dzięki obsłudze zbalansowanych i niezbalansowanych wejść liniowych, użytkownik ma możliwość uzyskania klarownego i precyzyjnego brzmienia, niezależnie od źródła sygnału audio. Dodatkowo, wbudowany 2-pasmowy korektor półkowy umożliwia precyzyjną regulację tonów wysokich i niskich, co pozwala na subtelne kształtowanie brzmienia w zależności od preferencji użytkownika i charakterystyki akustycznej pomieszczenia.

Aten AP106 Niezawodność i Bezpieczeństwo

Bezwentylatorowa konstrukcja AP106 sprawia, że jest on odporny na przestoje spowodowane awarią wentylatora oraz chroni go przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu wzmacniacz może być montowany nawet w trudnych warunkach środowiskowych, np. w zakurzonych pomieszczeniach czy nad sufitami. Dodatkowo, system ochrony zapewnia bezpieczeństwo pracy, chroniąc wzmacniacz i podłączone do niego głośniki przed uszkodzeniami spowodowanymi różnymi czynnikami, takimi jak zwarcia wyjść, nadmierny lub niedostateczny poziom napięcia czy przeciążenie wysoką częstotliwością.

Energooszczędność i Intuicyjna Integracja

AP106 został również zaprojektowany z myślą o oszczędzaniu energii, dzięki czemu automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania po 30 minutach bezczynności, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Ponadto, zintegrowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232 umożliwia łatwą integrację z systemem sterowania ATEN, co pozwala na monitorowanie i sterowanie wzmacniaczem oraz innymi urządzeniami audio za pomocą intuicyjnego interfejsu graficznego.

Przykładowe Zastosowania

  • Systemy Nagłośnieniowe w Komercyjnych Obiektach: AP106 doskonale sprawdzi się w sklepach,
    VirtualMeet.pl
    VirtualMeet.pl

    restauracjach, biurach czy salach konferencyjnych, zapewniając mocne i klarowne brzmienie przy minimalnych zniekształceniach.

  • Systemy Audio w Domach i Mieszaniach: Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i wysokiej jakości dźwięku, AP106 może być idealnym rozwiązaniem do instalacji w domowych systemach audio, zapewniając potężną moc i elastyczność instalacji.
  • Modernizacja Istniejących Systemów Pro AV: Wzmacniacz AP106 jest doskonałym rozwiązaniem dla firm zajmujących się modernizacją systemów Pro AV, gdzie wymagana jest wysoka jakość dźwięku przy jednoczesnym zachowaniu niskich zniekształceń i niezawodności pracy.

W skrócie, ATEN AP106 to zaawansowany wzmacniacz mocy, który łączy w sobie potężną moc, doskonałą jakość dźwięku oraz niezawodność działania. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i możliwościom zastosowania, jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów audio oraz osób poszukujących wysokiej jakości sprzętu do swoich systemów audio.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o systemach nagłośnienia i innych rozwiązaniach audiowizualnych.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą systemów wideokonferencyjnych – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Aten VM5404HA – Matryca video

VM5404HA to zaawansowany matrycowy przełącznik HDMI firmy ATEN, zaprojektowany dla profesjonalnych systemów AV w środowiskach komercyjnych i przemysłowych.…
Yealink
Read More

Głośnik Yealink CS10

Yealink CS10 – Elegancja i doskonały dźwięk dla Twojej sali konferencyjnej Praktyczne wzornictwo i estetyka Głośnik konferencyjny Yealink…