Mikrofon sufitowy Yealink CM20

Elegancka integracja i doskonała jakość dźwięku – poznaj mikrofon sufitowy Yealink CM20 Praktyczne wzornictwo i estetyka Mikrofon sufitowy…
Yealink CM20

Praktyczne wzornictwo i estetyka

Mikrofon sufitowy Yealink CM20 wyróżnia się smukłym profilem o grubości zaledwie 80 mm oraz zdejmowaną magnetyczną pokrywą, którą można łatwo doczepić (dostępną w kolorze czarnym lub białym). Takie wzornictwo zapewnia bezproblemową integrację z sufitem, dbając o estetykę pomieszczenia, a jednocześnie umożliwiając łatwy montaż bez naruszania jego struktury.

Wysoka wierność głosu

CM20 wyposażony jest w 16 mikrofonów dookólnych rozmieszczonych w 8 niezależnych strefach odbioru dźwięku. Dzięki temu zapewnia niezrównaną czystość dźwięku w promieniu do 4 metrów, a w obszarze o wysokiej jakości – nawet do 3 metrów.

Yealink CM20

Mikrofon doskonale sprawdza się w pomieszczeniach średnich i dużych, a jego korekcja EQ została specjalnie dostosowana do podkreślania wyjątkowej jakości ludzkiego głosu.

Inteligentny algorytm, adaptacyjna optymalizacja

Dzięki zastosowaniu funkcji AI Dynamic Noise Reduction (dynamiczna redukcja szumów) i AI Reverberation Suppression (inteligentne tłumienie pogłosu), CM20 gwarantuje doskonałą jakość dźwięku podczas każdego spotkania. Mikrofon automatycznie dostosowuje się do warunków otoczenia, skutecznie minimalizując hałas i pogłos. Posiada również zintegrowany procesor DSP, który zapewnia bezproblemową współpracę z systemami Yealink MVC. Eliminuje to konieczność stosowania dodatkowego urządzenia DSP i umożliwia wygodną funkcję plug-and-play.

Podsumowanie

Yealink CM20 to mikrofon sufitowy, który łączy w sobie elegancki design z doskonałą jakością dźwięku. Dzięki zastosowanym technologiom zapewnia czystą komunikację podczas wideokonferencji w pomieszczeniach średnich i dużych.

Yealink CM20

Yealink CM20

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O WYPOSAŻENIU SAL KONFERENCYJNYCH.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą w sklepie – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | +48 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Yealink UVC86

Yealink UVC86 to zaawansowana kamera wideokonferencyjna, która jest idealnym rozwiązaniem dla firm i organizacji, które potrzebują wysokiej jakości…