Aten VM5404HA – Matryca video

VM5404HA to zaawansowany matrycowy przełącznik HDMI firmy ATEN, zaprojektowany dla profesjonalnych systemów AV w środowiskach komercyjnych i przemysłowych.…

VM5404HA to zaawansowany matrycowy przełącznik HDMI firmy ATEN, zaprojektowany dla profesjonalnych systemów AV w środowiskach komercyjnych i przemysłowych. Ten innowacyjny produkt oferuje niezawodne i zaawansowane rozwiązania do zarządzania sygnałami wideo i audio o wysokiej rozdzielczości.

Urządzenie VM5404HA pozwala na łączenie do czterech źródeł HDMI z czterema wyjściami HDMI, co umożliwia łatwe przełączanie między różnymi źródłami wideo. Dodatkowo, dzięki obsłudze sygnałów 4K Ultra HD, VM5404HA dostarcza nieskazitelnie ostry obraz o rozdzielczości do 3840×2160 pikseli, zachowując szczegółowość i głęboki kolor.

Przełącznik jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, w tym komputerów, konsol do gier, odtwarzaczy Blu-ray oraz innych urządzeń z wyjściem HDMI. Wspiera także różnorodne formaty sygnału, takie jak 3D, Deep Color, oraz oferuje obsługę dźwięku przestrzennego.

Jedną z kluczowych cech VM5404HA jest zdolność do zdalnej kontroli za pomocą interfejsu RS-232, co umożliwia integrację z zaawansowanymi systemami AV oraz automatyzację procesu przełączania sygnałów. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w funkcje EDID Expert, które zapewniają optymalną komunikację między źródłem a wyświetlaczem.

Solidna konstrukcja i wysoka niezawodność sprawiają, że VM5404HA jest idealnym wyborem dla profesjonalistów branży AV, którzy oczekują doskonałej jakości sygnału i niezawodnej obsługi wielu źródeł wideo w zaawansowanych systemach AV. Dzięki zaawansowanym funkcjom i wszechstronnej kompatybilności, VM5404HA spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających instalacji.

Podsumowanie:

  • Przekierowuje dowolne z 4 źródeł HDMI do dowolnych z 4 wyświetlaczy HDMI.
  • Lokalne wyjście HDMI – umożliwia podgląd do 4 źródeł wideo w oknie multi-view.
  • Wiele metod konfiguracji systemu, w tym przyciski na panelu przednim / RS-232 / połączenie Ethernet (Telnet / Web GUI), aplikacja ATEN Video Matrix Control oraz System Kontroli ATEN.
  • Technologia ATEN Seamless Switch – zapewnia ciągłe strumienie wideo, przełączanie w czasie rzeczywistym i stabilną transmisję sygnału.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Aten, pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Poly X30
Read More

Poly X30

Poly Studio X30 to kompaktowe i wydajne urządzenie do wideokonferencji, które umożliwia wyświetlanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku…