Projektor Laserowy Canon XEED 4K6021Z

Najmniejszy i najlżejszy projektor laserowy firmy Canon

Canon Xeed 4K6021Z to najmniejszy i najlżejszy projektor laserowy firmy Canon
o rozdzielczości sprzętowej 4K oraz jasności 6000 lumenów. Połączenie z portem wyświetlacza umożliwia odwzorowanie szerokiej przestrzeni kolorów.

Seria XEED przynosi nam najbardziej zaawansowaną technologię będącą połączeniem wysokiej rozdzielczości z dużą jasnością. Po pierwsze modele tej grupy wyróżnia rozdzielczość 4K. Po drugie projektory te dysponują zarówno stałym obiektywem jak i z wymienną optyką. Wszystkie projektory XEED wykonano
w technologii LCOS

PROJEKTOR LASEROWY CANON XEED 4K6021Z – ROZDZIELCZOŚĆ

Canon XEED 4K6021Z świeci w rozdzielczości 4K (4096×2160) a tym samym pozwala
na współpracę z najnowszymi multimediami. Ponadto potrafi wyświetlić wyświetlenie ogromną liczbę szczegółów dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowań kinowych czy wystawienniczych.

 projektor laserowy Canon XEED 4K6021Z widok z przodu trzy czwarte

PROJEKTOR LASEROWY CANON – FUNKCJA DICOM

Równie ważna co wydajny procesor jest wysoka odporność na ciepło.
Pozwala to pracować projektorowi w wielogodzinnych ciągach. Istnieje bowiem możliwość zaprogramowani w nim wyświetlania do 12 miesięcy naprzód.
W połączeniu z możliwością prowadzenia intensywnych projekcji umożliwia również symulację obrazu rentgenowskiego. Wykorzystując funkcję DICOM zwiększa efektywność prezentacji danych poprzez użycie skali szarości. Ta ostatnia funkcja powinna znaleźć zastosowanie np. na uczelniach medycznych.

 projektor laserowy Canon XEED 4K6021Z widok ogólny

JASNOŚĆ 6000 ANSI LUMENÓW

Wysoki poziom jasności równy 6000 ANSI Lumenów to prawdę powiedziawszy zasługa laserowego źródła światła z żółtym fosforem. jakim jest laser. Przede wszystkim umożliwia pracę z rozdzielczością sprzętową 4K DCI 4096 × 2160, co gwarantuje jasny
i czytelny obraz nawet w słabo doświetlonych miejscach takich jak aule wykładowe, galerie, sale kinowe. Oczywiście obraz 4K 60p z 10-bitową głębią kolorów RGB (4:4:4) można również uzyskać za pomocą 2 złączy DisplayPort w które wyposażony jest projektor.
Istnieje również możliwość zamontowania specjalnego obiektywu 4K, lecz niestety
nie występuje on w wersji podstawowej.

 projektor laserowy Canon XEED 4K6021Z na wysięgniku

Canon Xeed 4K6021Z – dyAMICZNY KONTRAST

Głęboki poziom czerni zapewnia wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego
na poziomie 22 000:1. Zapewnia to mocne i nasycone kolory oraz jasną biel a tym samym sprawdzi się tak przy wyświetlaniu multimediów (zdjęcia, filmy), jak i tekstu, który przy dużym kontraście jest ostry i wyraźny, co ułatwia czytanie.
Idealne odwzorowanie płynności ruchu i kolorów zapewnia refleksyjny wyświetlacz LCOS współpracujący z systemem AISYS. To zestawienie zapewnia wyświetlanie pozbawione efektu “kratownicy ” czy “tęczy”, które mogą pojawić się w innych technologiach.

WYMIENNA OPTYKA Canon Xeed 4K6021Z

XEED 4K6021Z pozwala na stosowanie jednego z siedmiu wymiennych obiektywów, dzięki którym możliwe są projekcje o przekątnej do 600 cali. Ponadto technologia projekcji na zakrzywionych powierzchniach i wykorzystywanie głębi ostrości, dającej wyraźny obraz również na chropowatych fakturach. Proste i wygodne w obsłudze mocowanie pozwali szybko i sprawnie wymienić obiektyw na taki, którego potrzebujemy w danej chwili.

OBFITOŚĆ PODŁĄCZEŃ

Po pierwsze Canon XEED 4K6021Z jest wyposażony w łączność HDBaseT, która pozwala na podłączenie tylko jednego przewodu o długości nawet 100 metrów. Druga opcja to łączność Wi-Fi oraz funkcję sieciowej projekcji wielu obrazów NMPJ (Network Multi-Projection). dodatkowo dysponuje możliwością podłączenia przewodowej
lub bezprzewodowej sieci LAN. Pomoc niesie tu aplikacja Canon Projector Service Tool. Wgrana na urządzenia z systemem iOS pozwala zarządzać i sterować nim za pomocą Wi-Fi. Na czwartym miejscu plasuje się duży wybór złączy umożliwiający wyświetlanie obrazów z całej gamy źródeł. Dodatkowo port sieciowy RJ-45 umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie oraz obsługuje standard Crestron Connected. Po szóste port USB który umożliwia prostą aktualizację oprogramowania układowego. Ponadto złącza HDMI będące najprostszym sposobem na podłączenie komputera.

projektor laserowy Canon XEED 4K6021Z rzut boczny

NISKIE KOSZTY I ŁATWA EKSPLOATACJA

NISKIE KOSZTY I ŁATWA EKSPLOATACJA Wyjątkowo długa żywotność lampy oraz ułatwiony dostęp doń przez tylną cześć obudowy, co pozwala wymienić ją bez demontażu całego projektora. Innymi słowy można użytkować ten projektor przez wiele lat ograniczając jednocześnie całościowe koszty użytkowania. Ponadto projektor laserowy Canon XEED 4K6021Z obejmuje pięcioletnia gwarancja producenta. Warunki udzielenia gwarancji na stronie producenta.

 projektor laserowy Canon XEED 4K6021Z widok z góry

Zainteresowany? Niezdecydowany? Potrzebujesz pomocy przy dokonaniu wyboru nowoczesnego sprzętu audio\video? Skontaktuj się z nami tutaj.

Total
1
Shares
Podobne Posty
NEC
Read More

Monitor NEC – Seria M

Monitor NEC Serii M: Profesjonalne Treści na Wyciągnięcie Ręki W dzisiejszym świecie biznesu pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie,…
Read More

Poly Voyager Focus 2

Poly Voyager Focus 2: Przegląd Produktu i Korzyści dla Użytkowników Poly Voyager Focus 2 to zaawansowane słuchawki stereo,…