LG SERIA UH5E – MONITORY wyjątkowe

Dzięki wysokiej jakości obrazu i nowoczesnym rozwiązaniom UH5E pozwalają ożywić kolory bez pomocy dodatkowych urządzeń. Jakość i jasność obrazu przyciągną uwagę odbiorców.
LG seria UH5E monitor

charakterystyka ogólna LG SERIA UH5E

  • Jasność (typ.): 500 cd/m² LG SERIA UH5E
  • Ramka: 11,9 mm (góra), 12,4 mm (lewa/prawa), 15,5 mm (dół)
  • Głębokość: 38,6 mm
  • Dostępne rozmiary: 98″, 86″, 75″, 65″, 55″, 49″
  • Interfejs: HDMI(3)/DP/DVI-D/USB 2.0(2)/RS232C/RJ45/Audio/IR/wyjście głośnika zewnętrznego

LG SERIA UH5E to żywe kolory i wysoka jakość prezentowanej treści. Przede wszystkim dzięki doskonałej jakości obrazu i najnowszemu procesorowi, seria UH5E zapewnia wyjątkowe wrażenia bez użycia dodatkowych urządzeń. Matowy ekran przedstawia
żywy obraz, nawet przy jasnym oświetleniu, dzięki czemu skuteczniej przykuwa uwagę przechodniów.

Wysoka jakość obrazu LG SERIA UH5E

Rozdzielczość UHD (cztery razy większa niż FHD) zapewnia bardzo szczegółowy
i żywy obraz pozbawiony zniekształceń. Innymi słowy urządzenia z serii UH5E umożliwiają stabilne odtwarzanie wideo w jakości UHD przy użyciu technologii HEVC (High Efficiency Video Coding).

LG seia UH5E dzięki powłoce antyrefleksyjnej poprawił widoczność tresci i łatwość czytania.

Odbijające się w światło od ekranu może zniechęcać do patrzenia. Jednak dzięki powłoce antyodblaskowej rozwiązano problem odbijającego się w warunkach intensywnego oświetlenia światła (blików) Wartość zamglenia została podniesiona do 28%,
co znacząco wpłynęło na poprawę widoczności treści i czytelności tekstu.

Zgodność z systemem sterowania AV

Seria UH5E uzyskała certyfikat Crestron ConnectedⓇ. Świadczy to o wysokim stopniu zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo. Pozwala na doskonałą integrację
i automatyzację sterowania poprzez sieć.

Zgodność z systemem wideo konferencji LG SERIA UH5E

Ponadto monitory UH5E posiadją certyfikat Cisco Spark Room Kit – zaawansowanego systemu umożliwiającego organizowanie inteligentnych konferencji wideo. Dzięki temu można pominąć ustawianie jakości obrazu i zmianę wejścia w zależności od rozmów przychodzących. Dlatego wystarczy podłączyć kabel HDMI.

Rozwiązanie bezprzewodowe – bezprzewodowy punkt dostępu

Urządzenia z serii UH5E działają jak wirtualny router, który może być bezprzewodowym punktem dostępu dla urządzeń mobilnych.

Sterowanie i monitorowanie
na bieżąco

Menedżer sterowania (innymi słowy wbudowane narzędzie sieciowe) pozwala na bieżąco kontrolować i monitorować stan wielu ekranów znajdujących się w różnych lokalizacjach.
Pozwala to na szybkie i skuteczne reagowanie w przypadku awarii.

przykładowe uzycie LG seria UH5E w przestrzeni handlowej

LG Smart Signage z systemem webOS

Również wbudowany system CMS (Content Management System) dysponuje intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika. Ponadto praktyczna struktura menu umożliwia tworzenie i edytowanie treści bez użycia osobnego komputera. Ułatwia to zarządzanie treścią, co jest szczególnie pomocne przy wszelkich instalacjach typu digital signage.
Dodatkowo menedżer grup ustawia główny ekran jako serwer, który zarządza pozostałymi ekranami podłączonymi do tej samej sieci. W ten sposób za pomocą jednego ekranu głównego można utworzyć maks. 25 grup i każda z nich może zawierać maks. 12 ekranów podrzędnych. Listy odtwarzania można wysyłać do wszystkich naraz za pomocą urządzeń wejściowych, takich jak pilot.

Różne aplikacje wykorzystujące czujniki

Podsumowując inteligentna platforma LG webOS umożliwia łączenie z zewnętrznymi czujnikami, takimi jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp. przez interfejs USB.
Ponadto funkcja PIP(Picture-In-Picture) pozwala na prezentację treści o różnym układzie jednocześnie na ekranie głównym i podrzędnym. Umożliwia to swobodne przydzielanie miejsca dla różnych źródeł treści.

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesny sprzęt audio\video? Zapraszamy do kontaktu.

Total
0
Shares
Podobne Posty
Aten AP106
Read More

Wzmacniacz Aten AP106

ATEN AP106: Wysokowydajny Wzmacniacz Mocy do Systemów Audio 70V/100V W świecie profesjonalnego audio każdy szczegół ma znaczenie, dlatego…