ATEN AP206: Wzmacniacz Mocy z Procesorem DSP

ATEN AP206: Wzmacniacz Mocy z Procesorem DSP dla Profesjonalnych Systemów Audio ATEN AP206 to dwukanałowy wzmacniacz mocy, który…

ATEN AP206: Wzmacniacz Mocy z Procesorem DSP dla Profesjonalnych Systemów Audio

ATEN AP206 to dwukanałowy wzmacniacz mocy, który został wyposażony w zaawansowany procesor DSP, zapewniający moc 60 W na kanał, wszystko zamknięte w kompaktowej obudowie. Zestaw funkcji tego urządzenia pozwala na szerokie spektrum zastosowań w dziedzinie nagłośnienia, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość dźwięku, elastyczność konfiguracji oraz niezawodność działania.

Doskonała Jakość Dźwięku i Elastyczność Konfiguracji

Aten AP206Wzmacniacz AP206 obsługuje zarówno zbalansowane, jak i niezbalansowane wejścia liniowe, co umożliwia integrację z różnymi źródłami dźwięku. Dzięki temu możesz łatwo podłączyć urządzenia audio o różnych charakterystykach sygnału, zachowując przy tym wysoką jakość dźwięku. Dodatkowo, AP206 jest zdolny do napędzania głośników o niskiej impedancji 4 Ω oraz linii 70/100 V (w trybie Bridge), co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem do różnych konfiguracji systemów audio.

Precyzyjna Kontrola za Pomocą Procesora DSP

Wbudowany procesor DSP pozwala na precyzyjną korekcję dźwięku, dzięki czemu możesz dostroić brzmienie do indywidualnych preferencji lub charakterystyki akustycznej pomieszczenia. Za pomocą intuicyjnego interfejsu WebGUI masz dostęp do funkcji korekcji głośników, 5-pasmowego korektora, opóźnienia czy ogranicznika. Ponadto, możesz zaprogramować do 20 ustawień wstępnych, aby szybko dostosować wzmacniacz do różnych scenariuszy użycia.

Bezpieczeństwo i Oszczędność Energii

Wzmacniacz Aten AP206 został zaprojektowany z myślą o niezawodności i bezpieczeństwie. Dzięki wbudowanemu

VirtualMeet.pl
VirtualMeet.pl

obwodowi zabezpieczającemu, zarówno wzmacniacz, jak i podłączone do niego głośniki są chronione przed uszkodzeniami spowodowanymi różnymi czynnikami, takimi jak zwarcia wyjść czy przegrzanie. Konstrukcja bez wentylatora eliminuje ryzyko awarii wentylatora oraz gromadzeniem się kurzu wewnątrz obudowy.

Ponadto, AP206 posiada certyfikat ENERGY STAR, co świadczy o jego wysokiej wydajności energetycznej. Konfigurowalny tryb Auto Standby automatycznie przechodzi w tryb “uśpienia”, gdy poziom sygnału spadnie poniżej ustalonego progu, co pozwala na dalsze obniżenie zużycia energii elektrycznej.

Aten AP206 diagram

Bogate Możliwości Integracji i Montażu

Wzmacniacz AP206 oferuje również bogate możliwości integracji z innymi urządzeniami audio. Posiada gniazdo rozszerzeń, dzięki któremu można zainstalować kartę rozszerzeń Dante lub kartę Mic/Line Pre-AMP, co zwiększa jego funkcjonalność i kompatybilność z różnymi systemami dźwiękowymi. Dodatkowo, wsparcie dla systemu sterowania VK poprzez połączenie RS-232 i Ethernet umożliwia kompleksową kontrolę wzmacniacza, nawet na odległość.

Wzmacniacz AP206 można zainstalować zarówno w racku, jak i na płaskiej powierzchni, co sprawia, że jestAten AP206 elastycznym rozwiązaniem do różnych scenariuszy instalacyjnych. Dostępny osprzęt montażowy pozwala na szybkie i łatwe zamontowanie wzmacniacza według potrzeb użytkownika.

Przykładowe Zastosowania

  • Instalacje Nagłośnieniowe w Obiektach Komercyjnych: AP206 doskonale sprawdzi się w sklepach, restauracjach, biurach czy halach wystawowych, zapewniając mocne i klarowne brzmienie oraz elastyczną konfigurację audio.
  • Systemy Audio w Salach Konferencyjnych: Dzięki precyzyjnej kontroli dźwięku i zaawansowanym funkcjom DSP, AP206 jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w salach konferencyjnych, zapewniając doskonałą jakość dźwięku podczas prezentacji i dyskusji.
  • Systemy Nagłośnieniowe w Domu: AP206 może być również wykorzystany w domowych systemach audio, zapewniając potężną moc i klarowne brzmienie w salonach, pokojach czy ogrodach.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o systemach nagłośnienia i innych rozwiązaniach audiowizualnych.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą systemów wideokonferencyjnych – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Poly X30

Poly Studio X30 to kompaktowe i wydajne urządzenie do wideokonferencji, które umożliwia wyświetlanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku…
Read More

Yealink A30

Yealink A30 to innowacyjne rozwiązanie wideokonferencyjne, które wyróżnia się doskonałą jakością obrazu i dźwięku. Stworzony z myślą o…