Projektor Optoma ZK450

Optoma ZK450 – Ekologiczny laserowy projektor 4K UHD o wysokiej jasności Szukasz projektora, który łączy w sobie wysoką…
zk450 optoma

Optoma ZK450 – Ekologiczny laserowy projektor 4K UHD o wysokiej jasności

Szukasz projektora, który łączy w sobie wysoką jakość obrazu, energooszczędność i przyjazność dla środowiska? ZK450 firmy Optoma to idealny wybór! Ten kompaktowy i uniwersalny projektor laserowy 4K UHD oferuje imponującą jasność 4200 lumenów, zapewniając żywe i szczegółowe obrazy nawet w jasnych pomieszczeniach.

Ekologia i oszczędność

ZK450 został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju. Technologia laserowa DuraCore zapewnia długą żywotność do 30 000 godzin bez potrzeby wymiany lamp, co oznacza mniejszą ilość odpadów i oszczędność pieniędzy. Projektor zużywa również do 45% mniej energii niż tradycyjne projektory lampowe, co przekłada się na niższe rachunki za prąd i mniejszy ślad węglowy.

Dodatkowo, ZK450 jest wykonany z 50% tworzyw sztucznych PCR (Post-Consumer Recycled), a jego opakowanie zawiera do 97% materiałów nadających się do recyklingu.

Wysoka jakość obrazu

Mimo kompaktowej konstrukcji, ZK450 zapewnia imponującą jakość obrazu dzięki rozdzielczości 4K UHD i technologii laserowej. Obrazy są ostre, szczegółowe i bogate w kolory, a projektor obsługuje również formaty HDR i HLG, zapewniając jeszcze bardziej realistyczne wrażenia wizualne.

Wszechstronność i łatwość użytkowania

ZK450 jest idealnym rozwiązaniem do sal konferencyjnych, sal lekcyjnych i domowej rozrywki. 1,6-krotny zoom zapewnia elastyczność instalacji, a projektor może być montowany pod dowolnym kątem, nawet w pionie.

Dołączony do projektora głośnik zapewnia wygodne nagłośnienie, a złącza RJ45 i RS232 umożliwiają łatwe sterowanie i integrację z systemami automatyki domowej.

Podsumowując, ZK450 to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają projektora o wysokiej jakości obrazu, niskim zużyciu energii i przyjaznym dla środowiska charakterze.

zk450 optoma

Oto kilka kluczowych cech ZK450:

 • Rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160)
 • Jasność 4200 lumenów
 • Kontrast 300 000:1
 • Technologia laserowa DuraCore
 • Żywotność lampy do 30 000 godzin
 • Obsługa HDR i HLG
 • 1,6-krotny zoom
 • Możliwość montażu pod dowolnym kątem
 • Wbudowany głośnik
 • Złącza RJ45 i RS232
 • Kompatybilność z systemami automatyki domowej

Jeśli szukasz projektora, który spełni wszystkie Twoje potrzeby, ZK450 firmy Optoma jest idealnym rozwiązaniem!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O WYPOSAŻENIU SAL KONFERENCYJNYCH.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą w sklepie – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | +48 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Yealink
Read More

Głośnik Yealink CS10

Yealink CS10 – Elegancja i doskonały dźwięk dla Twojej sali konferencyjnej Praktyczne wzornictwo i estetyka Głośnik konferencyjny Yealink…