Videowall mozaika

Kontrolery ścian wizyjnych na przykładzie Wallster

Kontrolery ścian wizyjnych WALLSTER to oparta na platformie PC, łącząca optymalizację działania z przystosowaniem do różnych środowisk pracy. Kontrolery…

Kontrolery ścian wizyjnych WALLSTER to oparta na platformie PC, łącząca optymalizację działania z przystosowaniem do różnych środowisk pracy. Kontrolery Wallster znane są
z niezawodności i wydajności.

co potrafią KONTROLERY ŚCIAN WIZYJNYCH

KONTROLERY ŚCIAN WIZYJNYCH Wallster mogą być i Media Playerem, i wielkoformatową stacją operatorską jak i procesorem obrazu.

Za jakość komponentów graficznych tego urządzenia odpowiada angielska firma Datapath, która od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kontrolerów ścian wizyjnych.

Ścianki wizyjne mogą wyświetlać wszelkiego rodzaju sygnały. Będą to zarówno DVI jak i HDMI, DP lub VGA. Podobnie obrazy pobrane z Virtual Network Computing lub strumienie video z kamer monitoringu (tak zwane kamery IP). Ponadto mogą to być filmy lub prezentacje emitowane przez same kontrolery.

ściana wideo sterowana przy pomocy kontrolera ścian wizyjnych Wallster

kontrolery ścian wizyjnych Jako PROCESORy OBRAZU

Wallster może przejąć sygnał wysokiej rozdzielczości, dowolnie przeskalować i umieścić go w dowolnym miejscu. Cała procedura odbywa się za pomocą kart graficznych, jednak nie obciąża głównego procesora.

Ponadto wgrywanie szablonów, sterowanie sygnałem oraz integracja z systemem sterowania odbywa się za pomocą intuicyjnego oprogramowania. Dodatkowym ułatwieniem jest obsługa w języku polskim.

wallster jako stacja operatorska

Wielowymiarowa JEDNOSTKA OBSŁUGI działająca na systemach Windows7 lub Windows 10, Wallster pozwala operować większością oprogramowania przeznaczonego dla tych systemów. Ponadto obszerne powierzchnie ścian wizyjnych idealnie nadają się do prezentowania programów automatyki przemysłowej (SCADA). Sprawdzają się też przy programach do monitoringu lub stosowanego w centrach zarządzania np. kryzysowego.

podsumowując

Wallster przede wszystkim świetnie radzi sobie z odtwarzaniem treści o wysokiej rozdzielczości . Dzięki temu, że jest przystosowany sprzętowo aby wspierać kodeki VLC, włącznie do wersji H.264, może pracować jako MEDIA PLAYER obsługujący ścianę wizyjną.

W skład rodziny kontrolerów Wallster zaliczamy trzy bazowe grupy: Wallster G (jest to budżetowy, w wersji podstawowej kontroler. Nie przeznaczony do pracy ciągłej), Wallster U ( posiadający zwiększoną liczbę wyjść uniwersalny kontroler przeznaczony do pracy ciągłej) oraz Wallster P (wersja profesjonalna, może obsłużyć maksymalną liczbę wejść i wyjść dopuszczalnych ustawieniami. Przystosowany do pracy ciągłej z redundancją).

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesny sprzęt audio\video? Zapraszamy do kontaktu.

Total
0
Shares
Podobne Posty
Blackwire 5210
Read More

Blackwire 5210

Blackwire 5210 – Perfekcyjne Słuchawki Biurowe dla Nowoczesnych Profesjonalistów W świecie rozwijającej się technologii biurowej, słuchawki są kluczowym…
Read More

Yealink UVC86

Yealink UVC86 to zaawansowana kamera wideokonferencyjna, która jest idealnym rozwiązaniem dla firm i organizacji, które potrzebują wysokiej jakości…