NEC P547UL – projektor laserowy

NEC P547UL to projektor laserowy, który został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach profesjonalnych, takich jak konferencje, prezentacje czy…

NEC P547UL to projektor laserowy, który został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach profesjonalnych, takich jak konferencje, prezentacje czy pokazy filmów. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jasnością i rozdzielczością, a także zaawansowanymi funkcjami, co sprawia, że może być stosowane w różnych sytuacjach i warunkach.

Jedną z najważniejszych cech projektora NEC P547UL jest jego wyjątkowo wysoka jasność, która wynosi 5000 ANSI lumenów. Dzięki temu urządzenie może być stosowane nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach, co zapewnia wyraźne i czytelne obrazy. Projektory laserowe, takie jak NEC P547UL, charakteryzują się również dłuższą żywotnością niż projekcji tradycyjne, co oznacza, że wymiana lampy nie jest wymagana tak często jak w przypadku innych projektorów.

Urządzenie oferuje również wysoką rozdzielczość obrazu, która wynosi 1920 x 1200 pikseli (WUXGA). Dzięki temu projektor jest w stanie wyświetlać obrazy w wysokiej jakości, co pozwala na prezentowanie szczegółowych i czytelnych prezentacji. Urządzenie oferuje także możliwość projekcji obrazu w formacie 16:10, który jest coraz bardziej popularny wśród profesjonalnych prezentacji.

NEC P547UL charakteryzuje się również zaawansowanymi funkcjami, takimi jak automatyczna korekcja trapezowa czy tryb ekonomiczny, który pozwala na zwiększenie żywotności projektora oraz zmniejszenie kosztów energii elektrycznej. Urządzenie posiada również wiele złącz, w tym złącza HDMI, VGA oraz DisplayPort, co pozwala na podłączenie różnych urządzeń, takich jak laptopy czy tablety.

Warto również zauważyć, że NEC P547UL został zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska i zdrowia użytkowników. Urządzenie wykorzystuje technologię laserową, która jest mniej szkodliwa dla zdrowia niż tradycyjne lampy projektora. Ponadto, projektor jest wyposażony w filtr powietrza, który zapewnia czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

NEC P547UL to również projekt o minimalistycznym designie, który pasuje do różnych wnętrz i stylów. Urządzenie ma niewielkie wymiary i wagę, co sprawia, że jest łatwe do przenoszenia i montażu.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

 

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Logitech Tap Scheduler

Logitech Tap Scheduler to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia łatwe i intuicyjne zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie. Oto opis…
Read More

Yealink A30

Yealink A30 to innowacyjne rozwiązanie wideokonferencyjne, które wyróżnia się doskonałą jakością obrazu i dźwięku. Stworzony z myślą o…
blackwire 8225
Read More

Blackwire 8225

Poly Blackwire 8225: Doskonała Jakość Dźwięku i Komfort w Pracy Biurowej W dzisiejszym dynamicznym środowisku biurowym, utrzymanie koncentracji…