Sala konferencyjna średniej wielkości – idealne miejsce dla Poly Studio X52

Szukasz wszechstronnego i łatwego w obsłudze rozwiązania do wideokonferencji dla swojej sali konferencyjnej średniej wielkości? Poly Studio X52…
poly x30

Szukasz wszechstronnego i łatwego w obsłudze rozwiązania do wideokonferencji dla swojej sali konferencyjnej średniej wielkości? Poly Studio X52 to idealny wybór!

Wydajna technologia w kompaktowej formie

Poly Studio X52 to kompaktowy soundbar, który łączy w sobie kamerę, mikrofon i głośniki, zapewniając doskonałą jakość obrazu i dźwięku podczas wideokonferencji.

Doskonała jakość obrazu

Kamera Poly Studio X52 rejestruje obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD, zapewniając ostry i wyraźny obraz dla wszystkich

uczestników wideokonferencji.

Naturalny dźwięk

Mikrofony Poly Studio X52 redukują szumy i echo, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk. Głośniki zapewniają bogaty i naturalny dźwięk, dzięki czemu wszyscy uczestnicy wideokonferencji mogą doskonale słyszeć siebie nawzajem.

Łatwość obsługi

Poly Studio X52 jest łatwy w obsłudze i konfiguracji. Po podłączeniu do komputera lub laptopa jest gotowy do użycia w kilka

Poly X52

minut.

Uniwersalne rozwiązanie

Poly Studio X52 jest kompatybilny z większością platform wideokonferencyjnych, takich jak Microsoft Teams, Zoom, Google Meet i Cisco Webex.

Podsumowując:

Poly Studio X52 to idealne rozwiązanie do wideokonferencji dla sal konferencyjnych średniej wielkości. Oferuje doskonałą jakość obrazu i dźwięku, łatwość obsługi i uniwersalność.

Jeśli szukasz rozwiązania, które pomoże Ci zorganizować efektywne i produktywne wideokonferencje, Poly Studio X52 to doskonały wybór!

Poznaj więcej korzyści Poly Studio X52:

  • Szeroki kąt widzenia kamery – kamera Poly Studio X52 obejmuje kąt 120 stopni, co zapewnia doskonałą widocznośćvirtualmeet.pl

    wszystkich uczestników wideokonferencji.

  • Cyfrowe śledzenie mówcy – kamera Poly Studio X52 automatycznie śledzi mówcę, zapewniając, że zawsze jest on w centrum uwagi.
  • Wirtualne tło – Poly Studio X52 umożliwia rozmycie tła za Tobą, co zapewnia prywatność i profesjonalny wygląd.
  • Zintegrowany interfejs użytkownika – Poly Studio X52 posiada intuicyjny interfejs użytkownika, który ułatwia obsługę urządzenia.

Poly Studio X52 – idealne rozwiązanie do wideokonferencji dla Twojej firmy!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o Poly Studio X52 i innych rozwiązaniach do wideokonferencji.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą systemów wideokonferencyjnych – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
zblizenie sciany led
Read More

ścianY LED – INTERAKTYWNe wideo dla mas

Technologia ścian LED staje się coraz bardziej popularna ze względu na możliwość dostarczania płynnych obrazów, skalowalność do dowolnego rozmiaru i kształtu. Wraz z wysoką jasnością i rozdzielczością daje to niesamowite możliwości prezentacji.