Poly NoiseBlockAI

Poly NoiseBlockAI to technologia, która została opracowana przez firmę Poly (dawniej Plantronics i Polycom), aby poprawić jakość dźwięku…

Poly NoiseBlockAI to technologia, która została opracowana przez firmę Poly (dawniej Plantronics i Polycom), aby poprawić jakość dźwięku podczas wideokonferencji. Technologia ta wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) do wykrywania hałasu tła i redukowania go w czasie rzeczywistym.

Poly NoiseBlockAI działa w sposób automatyczny i aktywuje się, gdy w trakcie wideokonferencji wykryje hałas tła. Wtedy algorytm analizuje sygnał audio i wyłapuje niepożądane dźwięki, takie jak szumy, szmery czy rozmowy w tle. Następnie usuwa te dźwięki, aby poprawić jakość dźwięku przekazywanego do rozmówcy.

Dzięki Poly NoiseBlockAI użytkownicy Polycom mogą cieszyć się lepszą jakością dźwięku podczas wideokonferencji, co pozwala na bardziej efektywną i produktywną pracę. Funkcja ta jest dostępna w wielu urządzeniach Polycom, takich jak kamery, głośniki czy mikrofony, i jest jednym z wiodących rozwiązań na rynku w dziedzinie redukcji hałasu tła podczas wideokonferencji.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty