Burda International

..

dzień dobry świecie mody

Przestrzeń biurowa i stworzenie jak najlepszych warunków w środowisku pracy to czynniki, które mocno definiują firmę, ponieważ wg wielu badań, to m. in. od nich zależna jest wydajność i motywacja pracowników. Elementami, które odgrywają istotną rolę przy architekturze przestrzeni są: ergonomia, ekologia i energooszczędność. Dlatego też każdy z naszych projektów i realizacji jest nowym wyzwaniem. Zaufanie to podstawa sukcesu i właściwego wykorzystania innowacji.
Burda International PL to jeden z projektów, z którego jesteśmy bardzo dumni. Każdy z projektów został podzielony na strefy. Na pierwszym planie znajduje się strefa recepcji, kluczowym i reprezentacyjnym punktem każdej firmy.

tak wygląda recepcja Burda International PL

pierwsze kroki – recepcja

Kluczowym i reprezentacyjnym punktem, każdej przestrzeni jest recepcja. Dlatego konieczne było zastosowanie głośnika z technologią sound shower (tzw. nagłośnienie kierunkowe), które w efekcie oddaje dźwięk w kierunku dolnym. Znajdując się w tej przestrzeni słyszmy muzykę, natomiast poza nią dźwięk zanika. Pozwala to na lepszą wydajność pracy np. osób na recepcji, które często są narażone na wielogodzinny odbiór muzyki bądź innych dźwięków. Nagłośnienie kierunkowe eliminuje ten problem. Dodatkowo piękny 75-calowy monitor UHD LFD Sony z zewnętrznym playerem Bright Sign. Przede wszystkim to dzięki niemu możliwe jest zarządzanie kontentem wyświetlanym na monitorze poprzez oprogramowanie – BrightAuthor.

strefa Longue w Burda International PL

serce biura – sala konferencyjna

Skutecznym zastosowaniem fit-out‘u strategicznej przestrzeni jest przede wszystkim sala konferencyjna. W przypadku Burda International PL mieliśmy ich aż siedem. W klimat architektury wnętrz idealnie wpasowały się zarekomendowane monitory Panasonic. Monitory LFD typu standalone – Panasonic: 3 x 48”, 2 x 55”, 1 x 65” (w 6 sal wyposażonych w LFD). Ponadto wszystkie siedem sal konferencyjnych wyposażono w system rezerwacji sal Meetio (10” panel naścienny),
który skorelowany został z identyfikacją wizualną klienta. Dodatkowo wspomaga intuicyjną obsługę i pozwala na właściwe zarządzanie spotkaniami oraz dostępnością sal.

  • 3 piętra
  • 7 sal konferencyjnych
  • 14 dni pracy

strefa relaksu

Wyposażyliśmy ją w monitor LFD Panasonic 55” na wózku jezdnym firmy Ravell.
W przestrzeni LOUNGE zamontowaliśmy głośniki ścienne Ecler Audeo 106.
Każdą z trzech stref można zarządzać oddzielnie. Odbywa się to za pomocą paneli ściennych Ecler VP Touch i panelu z wyświetlaczem Ecler VP Screen. Dotyczy to również obrazu z monitora 55” i projektora NEC M403H.

nagłośnienie

Ściennym nagłośnieniem trzech stref Burda International PL steruje 8-kanałowa matryca Ecler MIMO88SG. Dzięki temu uzyskaliśmy możliwość równomiernego nagłośnienie trzech niezależnych stref audio, dowolnie zarządzanych z paneli.
Podsumowując, to właśnie system wielostrefowy pozwala na rozmieszczenie w zdalnych lokalizacjach dodatkowych głośników. Ponadto dla każdej ze stref istnieje możliwość wyboru niezależnego źródła dźwięku, regulowania głośności i wszelkich innych parametrów pracy urządzeń.

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesny sprzęt audio\video? Zapraszamy do kontaktu.

Total
0
Shares
Podobne Posty
ClickShare Bar
Read More

ClickShare Bar

ClickShare Bar: Doskonały videobar do Łatwych i Angażujących Wideokonferencji W dzisiejszym świecie, gdzie zdalna współpraca staje się normą,…