ATEN VM51616H – Matryca video 16×16

ATEN VM51616H – Przełącznik Matrycowy HDMI 16 x 16: Wielowymiarowe Doświadczenie Wideo W dzisiejszym świecie, gdzie obraz odgrywa…
ATEN VM51616H

ATEN VM51616H – Przełącznik Matrycowy HDMI 16 x 16: Wielowymiarowe Doświadczenie Wideo

W dzisiejszym świecie, gdzie obraz odgrywa kluczową rolę, potrzebujesz rozwiązania, które połączy różne źródła HDMI z wieloma wyświetlaczami, dostarczając doskonałą jakość obrazu. ATEN VM51616H to przełącznik matrycowy HDMI 16 x 16, który oferuje rozwiązanie dla aplikacji wymagających obsługi wielu ekranów HDMI z różnymi źródłami. Pozwala na bezproblemowe zarządzanie i dostarczanie treści wideo do wielu lokalizacji, takich jak stacje kolejowe, miejsca rozrywki, kasyna, centra kontroli, sale konferencyjne, centra logistyczne czy zarządzanie bezpieczeństwem.

Bezproblemowe Przełączanie

VM51616H wykorzystuje zaawansowaną architekturę matrycy FPGA, co umożliwia bezproblemowe przełączanie, ciągłe strumienie wideo, sterowanie w czasie rzeczywistym i stabilne transmisje sygnałów. Wbudowany skaler konwertuje różne rozdzielczości wejściowe na optymalne rozdzielczości wyświetlania, dostarczając najlepszą jakość obrazu na wszystkich podłączonych wyświetlaczach.

Konfiguracja Według Własnych Potrzeb

Zarządzanie systemem jest intuicyjne dzięki różnym środkom, takim jak przyciski na przednim panelu, sterowanie RS-232 i połączenia Ethernet dla interfejsu GUI lub Telnetu. Funkcja Seamless Switch™ pozwala na szybkie przełączanie w czasie bliskim zeru, zapewniając ciągłe strumienie wideo i stabilne transmisje sygnałów.

Rozbudowana Funkcjonalność

Przełącznik oferuje pełną kontrolę nad konfiguracją dzięki 32 profilom połączeń, które można dostosować do różnych układów ścian wideo. Dodatkowo, funkcje takie jak Video Wall, EDID Expert™, FrameSync i obsługa dźwięku HDMI sprawiają, że doświadczenie wideo jest kompleksowe i zgodne z najnowszymi standardami.

Kluczowe Funkcje Produktu:

  • Seamless Switch™: Przełączanie w czasie bliskim zeru dla ciągłych strumieni wideo.
  • FrameSync: Synchronizacja szybkości ramki skaleru z szybkością ramki sygnału wejściowego.
  • EDID Expert™: Wybór optymalnych ustawień EDID dla płynnego włączania, wyświetlania w wysokiej jakości.
  • Video Wall: Tworzenie niestandardowych układów ścian wideo za pomocą intuicyjnego interfejsu www.
  • Najwyższa Jakość Wideo: Rozdzielczość HDTV 480p, 720p, 1080i i 1080p (1920 x 1080).
  • Możliwość Montażu w Szafie Rack: Konstrukcja 2U dla łatwego montażu w szafie rack.

ATEN VM51616H – Twoje nowe centrum zarządzania obrazem, łączące funkcjonalność, łatwość obsługi i wysoką jakość w jednym. Niech Twoje wideo stanie się wielowymiarowym doświadczeniem dzięki temu profesjonalnemu przełącznikowi matrycowemu.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Aten VM5404HA – Matryca video

VM5404HA to zaawansowany matrycowy przełącznik HDMI firmy ATEN, zaprojektowany dla profesjonalnych systemów AV w środowiskach komercyjnych i przemysłowych.…