W trakcie – DSV

Kolejnym z naszych klientów, montażem u którego pragniemy podzielić się z naszymi czytelnikami jest DSV – jedna z czołowych firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka), świadcząca usługi dla tysięcy firm na świecie.

Zlokalizowana w Warszawie spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) dynamicznie się rozwija. Naszym celem jest wesprzeć ją w osiągnieciu operacyjnej doskonałości, dzięki zastosowaniu rozwiązań na światowym poziomie.

Dwa lata zajęło nam zaprojektowanie ponad 130 sal konferencyjnych rozmieszczonych
na 6-ciu piętrach. Trudno sobie wyobrazić mniejszą ich ilość, jeśli współpracuje się
z klientami z ponad 80-ciu krajów a trzeba być dla nich dostępnym i móc komunikować się w sposób wyraźny i bezpieczny. Temu właśnie wyzwaniu musieliśmy sprostać dostosowując wyposażenie i oprogramowanie pomieszczeń w systemy konferencyjne
(w tym wideokonferencyjne).

Testy zainstalowanych urządzeń przeprowadzaliśmy bezpośrednio
u klienta, który mógł się bezpośrednio przekonać o jego możliwościach i funkcjonalności.

Wszystkie sale konferencyjne zostały wyposażone w sterowanie przez klawiatury ścienne bądź panele dotykowe firmy Neets. Obsługuje je system rezerwacji Evoko Liso.
Ten ostatni pozwala na rezerwację pokoju przy pomocy kalendarza cyfrowego
lub bezpośrednio na ekranie dotykowym w zależności od dostępności, rozmiaru
i pożądanego wyposażenia sali konferencyjnej. Jak pokazuje doświadczenie ostatniego czasu system room booking potrafi w znacznym stopniu ułatwić rozdysponowanie zasobów firmowych pomiędzy pracowników usprawniając pracę zdalną, przeprowadzanie wideokonferencji czy raportowanie.

Sale konferencyjne wyposażamy w monitory LG o rozmiarach 49”, 65” i 75”. Do tego projektory NEC o ultrakrótkiej projekcji tzw. ultra short throw, a samo Audytorium
w laserowy projektor NEC – 7000ANSI wsparty systemem audio marki Ecler.

Sala innowacji wyposażona w 86” dotykowy monitor BenQ – ze specjalną antybakteryjną powłoką matrycy (nowe wyzwania w dobie Covid-19) ma pomóc w firmowym brainstormingu. Dzięki zintegrowanym funkcjom interaktywnej tablicy pracującej
w chmurze, umożliwia pracownikom szybki dostęp do przygotowanych materiałów, efektywne uczestnictwo w spotkaniach i swobodny przepływ pomysłów.

Całości dopełnia DIgital Signage skomponowany z działających
w trybie 24/7 ponad 50-ciu  monitorów LG 55”,
rozsianych po całej siedzibie.

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesny sprzęt audio\video? Zapraszamy do kontaktu.

Total
3
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne Posty