systemy wideokonferencyjne W DSV

systemy wideokonferencyjne na start jednak Systemy wideokonferencyjne dla zlokalizowanej w Warszawie spółki DSV International Shared Services (DSV ISS)…

Kolejnym z naszych klientów, montażem u którego pragniemy podzielić się z naszymi czytelnikami jest DSV – jedna z czołowych firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka), świadcząca usługi dla tysięcy firm na świecie.

systemy wideokonferencyjne na start jednak

Systemy wideokonferencyjne dla zlokalizowanej w Warszawie spółki DSV International Shared Services (DSV ISS) są już w trakcie montażu. Jednak naszym nadrzędnym celem jest wesprzeć DSVw osiągnięciu operacyjnej doskonałości. Dlatego zaproponowaliśmy wdrożenie rozwiązań na światowym poziomie.

to wnętrze niedługo wypełnią systemy wideokonferencyjne

Dwa lata zajęło nam zaprojektowanie ponad 130 sal konferencyjnych rozmieszczonych
na 6-ciu piętrach, wyposażonych w systemy wideokonferencyjne. Trudno sobie wyobrazić mniejszą ich ilość, jeśli współpracuje się z klientami z ponad 80-ciu krajów a trzeba być dla nich dostępnym i móc komunikować się w sposób wyraźny i bezpieczny. Temu właśnie wyzwaniu musieliśmy sprostać dostosowując wyposażenie i oprogramowanie pomieszczeń w systemy konferencyjne (w tym wideokonferencyjne).

Ponadto żadnych przypadków

Testy zainstalowanych urządzeń przeprowadzaliśmy bezpośrednio
u klienta, który mógł się bezpośrednio przekonać o jego możliwościach i funkcjonalności.

systemy wideokonferencyjne musza się na czymś opierać

Wszystkie sale konferencyjne zostały wyposażone w sterowanie przez klawiatury ścienne bądź panele dotykowe firmy Neets. Obsługuje je system rezerwacji Evoko Liso.
Ten ostatni pozwala na rezerwację pokoju przy pomocy kalendarza cyfrowego
lub bezpośrednio na ekranie dotykowym w zależności od dostępności, rozmiaru
i pożądanego wyposażenia sali konferencyjnej. Innymi słowy system room booking potrafi w znacznym stopniu ułatwić rozdysponowanie zasobów firmowych pomiędzy pracowników usprawniając pracę zdalną, przeprowadzanie wideokonferencji czy raportowanie.

systemy wideokonferencyjne staranność i precyzja

Sale konferencyjne wyposażamy w monitory LG o rozmiarach 49”, 65” i 75”. Do każdej z nich rozmiar monitora został dobrany tak, aby spełniał oczekiwania nie zaburzając architektury wnętrza. Do tego projektory NEC o ultrakrótkiej projekcji tzw. ultra short throw. Ponadto w samym Audytorium laserowy projektor NEC – 7000ANSI wsparty systemem audio marki Ecler.

Sala innowacji wyposażona w 86” dotykowy monitor BenQ. Posiada on specjalną antybakteryjną powłokę matrycy (nowe wyzwania w dobie Covid-19). Ma pomóc w firmowym brainstormingu. Dlatego dzięki zintegrowanym funkcjom interaktywnej tablicy pracującej w chmurze, umożliwia pracownikom szybki dostęp do przygotowanych materiałów. Ponadto zapewnia efektywne uczestnictwo w spotkaniach i swobodny przepływ pomysłów.

systemy wideokonferencyjne to także sterowanie do nich

Podsumowując, Całości dopełnia DIgital Signage skomponowany z działających
w trybie 24/7 ponad 50-ciu  monitorów LG 55”,
rozsianych po całej siedzibie.

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesne systemy wideokonferencyjne? Zapraszamy do kontaktu.

Total
3
Shares
Podobne Posty
Read More

BYOD – Bring Your Own Device

BYOD to skrót od angielskiego terminu “Bring Your Own Device”, co można przetłumaczyć jako “Przynieś Własne Urządzenie”. Oznacza…
Read More

Monitor dotykowy w biurze

Monitor dotykowy w biurze może pomóc w wielu różnych zadaniach i procesach biznesowych. Po pierwsze, monitor dotykowy może…