montujemy systemy audio-video w biurze Oceanic

systemy audio-video: w trakcie – oceanic

Witamy z warszawskiego biura Oceanic.

systemy audio-video

wyzwanie

Praca dla firmy będącej jednym z pionierów pielęgnacji w polskiej branży kosmetycznej
to wyzwanie. Dlatego jesteśmy dumni z opracowania dwóch sal konferencyjnych oraz recepcji. Jednak to na nas nas, jako na osobach integrujących systemy audio-video spoczywa zadanie odpowiedniego zaprojektowania, montażu i konfiguracji wszystkich urządzeń wchodzących w skład systemu audiowizualnego. Dlatego, aby zintegrowany system nie sprawiał żadnych trudności w trakcie poprawnego eksploatowania musimy uwzględnić wiele zmiennych. Na przykład estetyczne wymagania klienta, wystrój wnętrz a co najważniejsze potrzeby i oczekiwania przyszłego użytkownika.

ta sala zostanie wyposażona w nowoczesne systemy audio-video

klient

Oceanic to firma, która tworzy kosmetyki, wyroby medyczne i leki spełniające oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Współpracując z ponad 40-tu krajami świata, potrzebuje sprawnego narzędzia do prowadzenia konferencji. Potrzebuje systemu konferencyjnego umożliwiającego komunikację efektywną i szybką, jednym słowem ułatwiającą współpracę na globalnym rynku.
Dlatego jedna z sal została wyposażona w 70” monitor LG oraz system wideokonferencyjny Yealink. Przede wszystkim Yealink charakteryzuje się wysoką jakością, intuicyjną obsługą, bezstratnym przetwarzaniem obrazu w rozdzielczości Full HD. Cechuje go również małe obciążenie pasma internetowego.

projektor czeka na włączenie go do systemu audio-video

Użytkownicy korzystający z tych rozwiązań otrzymują nie tylko sprzęt do prowadzenia wideokonferencji. Uzyskują także wydajniejszą współpracę, szybsze podejmowanie decyzji
i obniżenie kosztów związanych z podróżowaniem.

realizacja

W drugiej sali konferencyjnej montujemy projektor Nec i ekran polskiego producenta Kauber. O wyborze tego zestawu zadecydowała wyjątkowa jakość wizualizacji, idealne barwy i doskonały kontrast dynamiczny. Walory te mają zasadnicze znaczenie dla prowadzonego biznesu. Dzięki zastosowaniu tego systemu konferencyjnego możemy mieć pewność, że skuteczna integracja z systemem nagłośnienia pozwoli na zwiększenie zarówno efektywności pracy, jak i zasobów czasu. Podczas wideokonferencji z użyciem tak skonfigurowanego systemu konferencyjnego, każdy uczestnik będzie miał możliwość w sposób wyraźny przedstawić swoje tabele, wykresy czy inne materiały.
Wszystko to, przy pomocy wideokonferencji można będzie omówić w czasie rzeczywistym.

Całości dopełnia recepcja wyposażona w monitor LG z systemem DigitalSignage SuperSign

recepcję także wyposażamy w systemy audio-video i digital signage

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesny sprzęt audio\video? Zapraszamy do kontaktu.

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

systemy wideokonferencyjne W DSV

systemy wideokonferencyjne na start jednak Systemy wideokonferencyjne dla zlokalizowanej w Warszawie spółki DSV International Shared Services (DSV ISS)…