Głośnik Yealink CS10

Yealink CS10 – Elegancja i doskonały dźwięk dla Twojej sali konferencyjnej Praktyczne wzornictwo i estetyka Głośnik konferencyjny Yealink…
Yealink

Praktyczne wzornictwo i estetyka

Yealink CS10
Yealink CS10

Głośnik konferencyjny Yealink CS10, dostępny w kolorze czarnym i białym, ma smukły profil o głębokości zaledwie 120 mm i dwukierunkową konstrukcję współosiową. Posiada zdejmowalną, magnetyczną siateczkę ochronną mocowaną na magnes.

CS10 łączy w sobie wysokiej jakości dźwięk z eleganckim, minimalistycznym wzornictwem, dzięki czemu doskonale pasuje do nowoczesnych sal konferencyjnych.

Stworzony z myślą o wideokonferencjach

Yealink CS10 zapewnia imponujące parametry akustyczne, gwarantując niezrównaną jakość dźwięku. Jego kalibracja EQ została

specjalnie dostosowana do podkreślania ludzkiego głosu. Płynnie łączy funkcję aktywnego głośnika z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym (DAC) i technologią PoE. Umożliwia to szybką obróbkę sygnału cyfrowego z sieci, zapewniając bezproblemową konfigurację i minimalne opóźnienia.

Yealink CS10
Yealink CS10

Profil dźwiękowy CS10 został specjalnie zoptymalizowany pod kątem wideokonferencji. Podkreśla on tony średnio-zakresowe, co poprawia jakość dźwięku ludzkiego głosu.

Wszechstronna adaptacja

Yealink CS10 oferuje elastyczne rozwiązania do montażu w pomieszczeniach, zapewniając kompatybilność z różnymi typami sufitów.

Podsumowanie

Głośnik konferencyjny Yealink CS10 to połączenie elegancji i doskonałej jakości dźwięku. Został stworzony z myślą o nowoczesnych salach konferencyjnych i wideokonferencjach, zapewniając czystą komunikację i profesjonalne brzmienie.

Idealne połączenie z mikrofonem Yealink CM20

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O WYPOSAŻENIU SAL KONFERENCYJNYCH.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą w sklepie – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | +48 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty