Aten VM6404HB – Matryca video ze skalerem

W dzisiejszym dynamicznym świecie wideo high-definition, poszukiwanie wyjątkowych wrażeń wizualnych stało się kluczowym priorytetem. W odpowiedzi na te…
VM6404HB

W dzisiejszym dynamicznym świecie wideo high-definition, poszukiwanie wyjątkowych wrażeń wizualnych stało się kluczowym priorytetem. W odpowiedzi na te potrzeby, Aten VM6404HB, przełącznik matrycowy z funkcją skalera, wkracza na scenę jako niezawodne rozwiązanie Pro AV True 4K z technologią High Dynamic Range (HDR).

True 4K i HDR: Najnowszy Trend w Świecie Wideo

Rozwiązania Pro AV True 4K z technologią HDR to obecnie najgorętszy trend w dziedzinie wideo high-definition. Aten VM6404HB oferuje kompatybilność z najnowszymi rozdzielczościami True 4K: 4096 x 2160 / 3840 x 2160@60Hz (4:4:4) oraz HDR, co gwarantuje wyjątkową ostrość i intensywność kolorów na czterech wyświetlaczach jednocześnie.

Technologiczne Perły VM6404HB

  • 4K@60Hz, HDMI 2.0, HDCP 2.2: VM6404HB obsługuje najnowsze standardy, umożliwiając płynne przesyłanie sygnałów wideo w rozdzielczości 4K@60Hz.
  • Seamless Switch™: Innowacyjna funkcja zapewnia przełączanie z blisko-zerowym opóźnieniem, co gwarantuje ciągłość strumieni wideo, stabilne transmisje sygnału i przełączanie w czasie rzeczywistym.
  • Wysokowydajny Skaler: Dzięki wbudowanemu skalerowi, VM6404HB konwertuje różne rozdzielczości wejściowe na różne rozdzielczości wyjściowe, dostarczając widzom niezrównaną jakość obrazu.
  • Integracja z Łatwym w Obsłudze Interfejsem Internetowym: Przełącznik integruje funkcjonalność ściany wideo z graficznym interfejsem internetowym, co umożliwia wygodne tworzenie 8 profili połączeń dostosowanych do różnych układów ściany wideo.

Idealne Rozwiązanie dla Wielu Zastosowań

ATEN VM6404HB to doskonałe rozwiązanie dla wymagających zastosowań, które wymagają jednoczesnej konfiguracji wielu wyświetlaczy z wieloma źródłami HDMI. Doskonale sprawdzi się w prezentacjach scenicznych, klasach cyfrowych, salach wideokonferencyjnych i wszelkich instalacjach, gdzie synchronizacja w czasie rzeczywistym jest kluczowa.

Podsumowanie Najważniejszych Funkcji:

  1. Seamless Switch™: Funkcja przełączania z minimalnym opóźnieniem, zapewniająca ciągłość strumieni wideo i stabilne transmisje sygnałów.
  2. FrameSync: Zapobiega rozerwaniu obrazu przez synchronizację częstotliwości odświeżania skalera z częstotliwością odświeżania sygnału wejściowego.
  3. Obsługa HDMI (3D, Deep color, True 4K): Zgodność z najnowszymi standardami, w tym z HDCP 2.2.
  4. Wiele Metod Sterowania: Zarządzaj systemem za pomocą przycisków na przednim panelu, podczerwieni (IR), RS-232 oraz połączenia Ethernet z użyciem web GUI lub Telnet.

Aten VM6404HB to klucz do nowego wymiaru wideo, zapewniający niezapomniane wrażenia wizualne w erze True 4K i HDR. Poznaj moc technologii już dziś!

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Poly Voyager Focus 2

Poly Voyager Focus 2: Przegląd Produktu i Korzyści dla Użytkowników Poly Voyager Focus 2 to zaawansowane słuchawki stereo,…
Yealink
Read More

Głośnik Yealink CS10

Yealink CS10 – Elegancja i doskonały dźwięk dla Twojej sali konferencyjnej Praktyczne wzornictwo i estetyka Głośnik konferencyjny Yealink…