Modernizacja Infrastruktury Konferencyjnej dla Fortum Power and Heat Polska

Klient: Fortum Power and Heat Miejsce: Wrocław Opis Problemu: Fortum Power and Heat, lider w branży energetycznej, potrzebował…

Klient: Fortum Power and Heat
Miejsce: Wrocław

Opis Problemu: Fortum Power and Heat, lider w branży energetycznej, potrzebował zmodernizować infrastrukturę konferencyjną w swojej siedzibie we Wrocławiu. Istniejące systemy nie spełniały już oczekiwań w zakresie jakości wideo i funkcjonalności, co utrudniało prowadzenie efektywnych spotkań i konferencji.

Rozwiązanie: Nasza firma dostarczyła i zainstalowała sprzęt w salach konferencyjnych. W ramach projektu zastosowano nowoczesne monitory o przekątnej 55 cali, które zapewniają wyraziste i ostre obrazy. Dodatkowo, zainstalowano wideokonferencje Poly X30 i Poly X50, umożliwiające płynne i wysokiej jakości spotkania wideo.

Implementacja: Proces implementacji obejmował ocenę istniejącej infrastruktury, demontaż starego sprzętu, instalację nowych monitorów i wideokonferencji oraz konfigurację systemów. Prace przeprowadzono z minimalnym zakłóceniem działalności firmy, aby uniknąć niepotrzebnych przestojów.

Wyniki i Osiągnięcia: Po zakończeniu projektu, Fortum Power and Heat doświadczyło znaczącej poprawy jakości konferencji i spotkań wideo. Obraz był wyjątkowo ostro i wyraźny, co znacząco wpłynęło na efektywność komunikacji. Dodatkowo, nowoczesna technologia wideokonferencyjna umożliwiła płynne i naturalne prowadzenie spotkań na odległość.

Nauki i Wnioski: Ten projekt pokazał, jak kluczowe jest inwestowanie w nowoczesną infrastrukturę konferencyjną dla poprawy efektywności komunikacji w firmie. Wybór wysokiej jakości sprzętu i profesjonalna implementacja są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w tego typu inicjatywach.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

 

 

Total
0
Shares
Podobne Posty