ISS Facility Services succesful installation

Projekt dla polskiego oddziału ISS – lidera w rynku facility services,był jednym z naszych ulubionych. Za cel postawiliśmy sobie zintegrowanie nowoczesnych technologii wizualno-nagłośnieniowych,…

Projekt dla polskiego oddziału ISS – lidera w rynku facility services,
był jednym z naszych ulubionych. Za cel postawiliśmy sobie zintegrowanie nowoczesnych technologii wizualno-nagłośnieniowych, które miały
wpisać się w elegancki i minimalistyczny design, gdzie dominuje kolorystyka niebieskiego i bieli a większość sal jest przeszklonych.

iss facility services reception

pole działania ISS Facility Services

W przestrzeni biurowej ISS Facility Services mieliśmy 3 sale konferencyjne, które posiadają możliwość ich łączenia. Jest to sporym udogodnieniem podczas dużych spotkań czy szkoleń. Wszystkie sale konferencyjne wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt i nagłośnienie, których dobór spersonalizowaliśmy na podstawie projektu technicznego. 

wymagania sprzętowe

W każdej z sal zainstalowaliśmy projektory legendarnej firmy Canon. Projektory dobieraliśmy konkretnie pod każdą z sal. Jednak najważniejszym celem była jakość wyświetlanego obrazu na ekranie projekcyjnym. Chcieliśmy aby spełniała najwyższe standardy a przede wszystkim oczekiwania klienta.
W jednej z sal zamontowaliśmy 65-calowy monitor dotykowy i3. Dzięki temu praca podczas szkoleń czy konferencji będzie interakcyjna, nowoczesna i bardziej wydajna. 

iss facility services indoor space

nagłośnienie w ISS Facility Services

Na każdej z dostępnych powierzchni mamy do czynienia z nagłośnieniem sufitowym Ecler. Sale konferencyjne przygotowaliśmy do ważnych konferencji czy spotkań. Przede wszystkim dlatego, iż zastosowaliśmy w nich nową technologię pod postacią systemu bezprzewodowej prezentacji BARCO ClickShare CSE-200. Przede wszystkim rozwiązanie to rekomendujemy szczególnie do małych oraz średnich sal konferencyjnych.

Cyfryzacja przestrzeni biurowych, możliwości sterowania i właściwego zarządzania konkretnymi płaszczyznami stają się już standardem.  Przede wszystkim z uwagi na funkcjonalność – pozwalają na ergonomię i oszczędności. Sterowanie modułami takimi jak: audio, video, światłem i jego natężeniem oraz wbudowaniem czujników ruchu – za to wszystko odpowiada firma Crestron. To jej produkty pozwoliły nam na udoskonalenie sal. Innymi słowy stworzyliśmy tam prawdziwą przestrzeń smart office.

We wszystkich salach istnieje możliwość sterowania, jak również stworzenia z niej jednej wielkiej przestrzeni i w dowolnych konfiguracjach. Dodatkowo za pomocą tabletów, które znajdują się w salach, można sterować dźwiękiem, obrazem, natężeniem światła.

podsumowanie

Podsumowując, prawie 40 metrowa Strefa Town Hall to serce firmy ISS Facility Services.
W tej szczególnej przestrzeni przede wszystkim zwraca uwagę 75-calowy monitor zgodnie z właściwościami Digital Signange firmy LG Electronics. Wyjątkowy
i majestatyczny idealnie wpasował się w wewnętrzną architekturę całego biura. 

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesny sprzęt audio\video? Zapraszamy do kontaktu.

Total
0
Shares
Podobne Posty