Blackwire 8225

Poly Blackwire 8225: Doskonała Jakość Dźwięku i Komfort w Pracy Biurowej W dzisiejszym dynamicznym środowisku biurowym, utrzymanie koncentracji…
blackwire 8225

Poly Blackwire 8225: Doskonała Jakość Dźwięku i Komfort w Pracy Biurowej

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biurowym, utrzymanie koncentracji i klarownej komunikacji jest kluczowe dla efektywności. Słuchawki Blackwire 8225 firmy Poly oferują innowacyjne rozwiązania, które eliminują zakłócenia dźwiękowe, pomagają w optymalizacji komfortu słuchania oraz zapewniają wyjątkową jakość dźwięku zarówno podczas rozmów, jak i słuchania muzyki.

Korzyści:

 1. Blokuje Zakłócenia Dźwiękowe:
  Słuchawki 8225 wyposażono w elastyczny, redukujący hałas mikrofon z technologią Acoustic Fence, eliminując zakłócenia spowodowane rozmówcami z bliska i otoczeniem oraz wycina wszelkie niepożądane dźwięki.
 2. Zaawansowane Aktywne Wyciszanie Hałasu (ANC):
  Wybieraj spośród trzech ustawień aktywnego wyciszania hałasu, aby dostosować do swojego otoczenia i cieszyć się optymalną wygodą i jakością dźwięku.
 3. Wskaźnik Dostępności:
  Unikaj przerwań w pracy dzięki wskaźnikowi dostępności, informującym współpracowników, kiedy jesteś zajęty rozmową.
 4. Doskonała Jakość Dźwięku:
  Niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowę czy słuchasz muzyki, słuchawki Blackwire 8225 zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Blackwire 8225: Idealne Rozwiązanie dla Biur Otwartych

Czy Twoje biuro w stylu Open Space wpływa na produktywność? Blackwire 8225 od Poly to słuchawki. premium, które pomagają zminimalizować zakłócenia dźwiękowe, umożliwiając zespołom skupienie się na pracy. Dzięki elastycznemu mikrofonowi z redukcją hałasu, zintegrowanej technologii Acoustic Fence oraz wskaźnikowi dostępności, rozmowy są klarowne i prywatne.

Dodatkowe Cechy:

 • Elastyczny Mikrofon z Technologią Acoustic Fence
 • Zaawansowane Aktywne Wyciszanie Hałasu (ANC) z Trzema Ustawieniami
 • Lekka Konstrukcja słuchawki (186 gramów)
 • W pełni regulowana konstrukcja słuchawki
 • Wybierz wariant zgodny z Twoim urządzeniem: USB-A lub USB-C
 • Wersja dla Microsoft Teams z dedykowanym przyciskiem Teams dla szybkiego dostępu.

Dzięki Blackwire 8225 praca w Open Space staje się bardziej efektywna, a doświadczenie związane z komunikacją dźwiękową osiąga nowy poziom. Zainwestuj w komfort, jakość i funkcjonalność, wybierając te zaawansowane słuchawki biurowe,  niezależnie z której platformy do komunikacji używasz.

Pomożemy w doborze odpowiednich słuchawek do Twojego biura – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Logitech Tap Scheduler

Logitech Tap Scheduler to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia łatwe i intuicyjne zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie. Oto opis…
Read More

Aten VM5404HA – Matryca video

VM5404HA to zaawansowany matrycowy przełącznik HDMI firmy ATEN, zaprojektowany dla profesjonalnych systemów AV w środowiskach komercyjnych i przemysłowych.…