Yealink DeskVision A24

Nowoczesny monitor – DeskVision A24: Idealne Rozwiązanie do Efektywnej Pracy i Współpracy W dzisiejszym dynamicznym środowisku pracy, kluczowym…
Yealink DeskVision A24

Nowoczesny monitor – DeskVision A24: Idealne Rozwiązanie do Efektywnej Pracy i Współpracy

W dzisiejszym dynamicznym środowisku pracy, kluczowym elementem jest wydajna komunikacja i skuteczna współpraca. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Yealink DeskVision A24 to innowacyjne urządzenie all-in-one, które zostało zaprojektowane z myślą o minimalizmie, skupieniu i efektywnej współpracy.

Wysokiej Klasy Funkcje

DeskVision A24 nie tylko oferuje minimalistyczny wygląd, ale także jest wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak:

  • Kamera 4K
  • Wbudowany mikrofon
  • Ekran dotykowy
  • Ładowanie bezprzewodowe
  • Regulowany uchwyt

Dzięki temu zestawowi funkcji, DeskVision A24 staje się kompleksowym narzędziem do efektywnej pracy i współpracy.

Jesteś zainteresowany monitorem Yealink DeskVision A24? Zapraszamy do naszego sklepu VirtualMeet.pl

Od budek telefonicznych do budek Microsoft Teams

DeskVision A24 to nie tylko monitor, to również inteligentne narzędzie do tworzenia doskonałej przestrzeni spotkań. Doskonale przekształca pomieszczenie telefoniczne w angażującą, immersyjną przestrzeń do hybrydowych spotkań. Jednym dotknięciem możesz błyskawicznie dołączyć do spotkań, aktywując jednocześnie sprzęt audio i wideo.

Wspieraj Elastyczne Przestrzenie Pracy

Jako samodzielny ekran Teams, DeskVision A24 wspomaga elastyczne miejsca pracy, umożliwiając korzystanie z hot-desków. Zaloguj się na swoje osobiste konto Teams na ekranie, aby zacząć pracę, a po wylogowaniu wszystkie osobiste dane są automatycznie usuwane.

Natychmiastowa Zmiana w Stanowisko Pracy

DeskVision A24 pełni dodatkową rolę jako stanowisko pracy dzięki jednemu przyciskowi. Przez połączenie USB-C, DeskVision A24 staje się idealnym towarzyszem pracy, zapewniając dodatkowy monitor, spotkania BYOD, zasilanie PD i dodatkowe porty USB.

Audio

Wbudowane głośniki i mikrofony zapewniają pełne doświadczenie dźwięku fullduplex. Inteligentna funkcja eliminacji hałasu Yealink usuwa wszelkie dźwięki i echa, przekazując tylko Twoją krystalicznie czystą mowę.

Video

Wysuwana kamera 4K sprawia, że zawsze czujesz się widoczny w odpowiedni sposób, po zakończeniu spotkania masz pewność wyłączenia kamery przez automatyczne wsunięcie jej w obudowę urządzenia. Jednocześnie 23,8-calowy ekran Full HD dostarcza angażującej interakcji twarzą w twarz.

DeskVision A24 to nie tylko monitor – to nowoczesne narzędzie do efektywnej pracy, które łączy w sobie funkcjonalność, styl i innowacyjność. Przełam granice tradycyjnego monitora na biurku i doświadcz wyjątkowego podejścia do spotkań i pracy hybrydowej.

Zadbamy o Twój sprzęt wideokonferencyjny – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Yealink A20

Yealink A20 to innowacyjny system wideokonferencyjny, który wyróżnia się doskonałą jakością obrazu i dźwięku. To kompleksowe rozwiązanie stworzone…
blackwire 8225
Read More

Blackwire 8225

Poly Blackwire 8225: Doskonała Jakość Dźwięku i Komfort w Pracy Biurowej W dzisiejszym dynamicznym środowisku biurowym, utrzymanie koncentracji…
Aten AP106
Read More

Wzmacniacz Aten AP106

ATEN AP106: Wysokowydajny Wzmacniacz Mocy do Systemów Audio 70V/100V W świecie profesjonalnego audio każdy szczegół ma znaczenie, dlatego…