ATEN VM6809H – Matryca video ze skalerem

ATEN VM6809H – Przełącznik 4K HDMI z Skalerem: Przeniesienie Obrazu na Wyższy Poziom W erze 4K, jakość obrazu…
Aten VM6809H

ATEN VM6809H – Przełącznik 4K HDMI z Skalerem: Przeniesienie Obrazu na Wyższy Poziom

W erze 4K, jakość obrazu staje się kluczowym elementem wideo high-definition. ATEN VM6809H, matrycowy przełącznik wideo ze skalerem, stanowi rewolucyjne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują doskonałej jakości obrazu na wielu ekranach jednocześnie.

Nowa Jakość z Technologią 4K

VM6809H to nowa generacja jakości obrazu, dzięki technologii 4K, która dostarcza aż 4 razy więcej szczegółów niż rozdzielczość 1080p Full HD. Z kompatybilnością z rozdzielczościami 3840 x 2160 i 4096 x 2160, VM6809H zapewnia krystalicznie czysty obraz na 9 wyświetlaczach jednocześnie.

Bezproblemowa Konfiguracja i Zarządzanie

Przełącznik obsługuje 4K @ 60 Hz, HDMI 2.0 i HDCP 2.2, oferując jednocześnie funkcję Seamless Switching, która wykorzystuje zaawansowaną architekturę matrycy FPGA. Dzięki wbudowanemu skalerowi, VM6809H konwertuje różne rozdzielczości wejściowe na różne rozdzielczości wyjściowe, dostarczając najlepszą jakość obrazu na wszystkich ekranach. Łatwa konfiguracja i obsługa są możliwe dzięki 17 profilom połączeń, które można dostosować do różnych układów ścian wideo.

Zastosowania Wielokrotne

Aten VM6809H idealnie sprawdzi się w różnych zastosowaniach wymagających konfiguracji wielu ekranów HDMI z wieloma źródłami. Doskonale sprawdzi się w prezentacjach scenicznych, cyfrowych salach lekcyjnych, salach wideokonferencyjnych i wszelkich instalacjach wymagających synchronizacji w czasie rzeczywistym.

Kluczowe Funkcje Produktu:

  1. Seamless Switch™: Funkcja przełączania z minimalnym opóźnieniem dla ciągłości strumieni wideo i stabilnych transmisji sygnałów.
  2. FrameSync: Zapobiega rozerwaniu obrazu poprzez synchronizację szybkości ramki wyjściowej skaleru z szybkością ramki sygnału wejściowego.
  3. Video Wall: Tworzenie niestandardowych układów ścian wideo za pomocą intuicyjnego interfejsu GUI.
  4. EDID Expert: Wybór optymalnych ustawień EDID dla płynnego włączania, wyświetlania w wysokiej jakości i korzystania z najlepszych rozdzielczości na różnych ekranach.
  5. Możliwość Montażu w Szafie Rack: Kompaktowa konstrukcja 1U dla łatwego montażu w szafie rack.

ATEN VM6809H to nie tylko przełącznik – to klucz do wizualnej rewolucji. Pozwala na przeniesienie jakości obrazu na nowy poziom, dostarczając niezapomniane wrażenia wideo.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

 

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Poly Voyager Focus 2

Poly Voyager Focus 2: Przegląd Produktu i Korzyści dla Użytkowników Poly Voyager Focus 2 to zaawansowane słuchawki stereo,…
blackwire 8225
Read More

Blackwire 8225

Poly Blackwire 8225: Doskonała Jakość Dźwięku i Komfort w Pracy Biurowej W dzisiejszym dynamicznym środowisku biurowym, utrzymanie koncentracji…