Yealink UVC84 – kamera do wideokonferencji

Kamera Yealink UVC84 to urządzenie PTZ 4K idealne do średnich i dużych pomieszczeń, zapewniające wyświetlanie obrazu o doskonałej…

Kamera Yealink UVC84 to urządzenie PTZ 4K idealne do średnich i dużych pomieszczeń, zapewniające wyświetlanie obrazu o doskonałej jakości i szczegółowości. Posiada 4K kamerę, auto-kadrowanie i jest zintegrowana z dźwiękiem, co umożliwia precyzyjne odwzorowanie każdego momentu i szczegółu, zapewniając realistyczne wrażenia podczas rozmów.

Kamera UVC84 zapewnia szerokie pole widzenia wynoszące 80°, a mechaniczna regulacja pochylenia i obrotu za pomocą pilota lub wtyczki Yealink Camera Control plug-in software pozwala na jeszcze bardziej efektywną współpracę. Dodatkowo, nowoczesny design i wiele opcji montażu sprawiają, że UVC84 idealnie nadaje się do każdej profesjonalnej przestrzeni spotkań.

Kamera UVC84 zapewnia wyjście wideo 4K o doskonałej ostrości i płynności, dokładnie odwzorowując każdy szczegół i kolor, zapewniając wspaniałe wrażenia wideo. Łatwe i bezproblemowe połączenie z mikrofonem VCM34 lub VCM38 oraz soundbarem Yealink pozwala na zapewnienie doskonałych doświadczeń audio dla wszystkich uczestników w średnim lub dużym pomieszczeniu.

Jesteś zainteresowany zakupem kamery Yealink UVC84? Zapraszamy do naszego sklepu VirtualMeet.pl

Dzięki 12-krotnemu zoomowi optycznemu, 3-krotnemu zoomowi cyfrowemu i polu widzenia 80°, kamera UVC84 może łatwo pokryć średni lub duży pokój konferencyjny, zapewniając, że każdy jest widoczny w sposób wyraźny. Dzięki doskonałej funkcji auto-kadrowania, UVC84 pozwala na automatyczne sterowanie pozycją kamery i skupienie się na spotkaniu z większą efektywnością, eliminując potrzebę ręcznej regulacji PTZ.

Nowoczesny design i wiele opcji montażu (na stole konferencyjnym, na górze telewizora, na ścianie, na suficie, na stojaku pod monitor lub na statywie) umożliwiają UVC84 elastyczne dostosowanie do każdej profesjonalnej przestrzeni spotkań.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu do wideokonferencji – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty