Tryb People Framing – Wideokonferencja

Tryb People Framing to funkcja dostępna w niektórych zaawansowanych systemach wideokonferencyjnych. Jest to technologia, która umożliwia dynamiczne kadrowanie…
poly x30

Tryb People Framing to funkcja dostępna w niektórych zaawansowanych systemach wideokonferencyjnych. Jest to technologia, która umożliwia dynamiczne kadrowanie obrazu w taki sposób, aby na ekranie były widoczne wszystkie osoby uczestniczące w wideokonferencji.

Dzięki funkcji People Framing, kamera jest w stanie automatycznie dostosowywać kadr w czasie rzeczywistym, tak aby wszyscy uczestnicy rozmowy byli widoczni. Gdy jedna osoba zaczyna mówić lub wchodzi w interakcję z kamerą, system odpowiednio kadruje obraz, zapewniając, że ta osoba jest wyróżniona.

Wprowadzenie trybu People Framing ma na celu zapewnienie, że wszyscy uczestnicy rozmowy są równomiernie uwzględnieni i widoczni na ekranie. To szczególnie istotne w większych grupach, gdzie bez takiej technologii trudno byłoby utrzymać wszystkich uczestników w jednym kadrze.

Korzyści z wykorzystania People Framing obejmują:

Usprawnienie Komunikacji: Dzięki tej funkcji, wszyscy uczestnicy są równomiernie uwzględnieni, co ułatwia komunikację i zrozumienie.

Zapewnienie Profesjonalizmu: Kadrowanie obrazu w sposób równomierny i uwzględnienie wszystkich uczestników podnosi poziom profesjonalizmu spotkania.

Skupienie Uwagi: Uczestnicy widzą, że są w centrum uwagi, co może zwiększyć ich zaangażowanie w rozmowę.

Efektywność Spotkania: Automatyczne kadrowanie oszczędza czas i ułatwia płynność spotkania.

Redukcja Zmęczenia Wzroku: Dzięki temu, że wszyscy uczestnicy są równomiernie widoczni, uczestnicy mogą skupić się na treści, a nie na dostosowywaniu ekranu.

Podsumowując, tryb People Framing wprowadza do wideokonferencji element automatycznego dostosowywania kadru, co przyczynia się do wydajniejszej i bardziej komfortowej komunikacji w grupie.

Producenci u których znajdziemy tryb People Framing – Poly, Yealink, Logi 

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
LG Magnit
Read More

Ekran LED

Ekrany LED to rodzaj wyświetlaczy elektronicznych, które wykorzystują diody elektroluminescencyjne (LED) jako źródło światła. To rozwiązanie pozwala na…