Monitor LG seria SVH7E. bezramkowy.

Monitor LG seria SVH7E to “bezramkowy” monitor jaki koreańska firma jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek. Posiada…
Monitor LG seria SVH7E o przekątnekj 55 cali

Monitor LG seria SVH7E to “bezramkowy” monitor jaki koreańska firma jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek. Posiada on ramkę poniżej 1 mm. Dokładnie jest to 0,44 mm. Podkreśla podobieństwo swojego wyświetlacza do bezramkowego „oryginalnego” obrazu.

  • Jasność (typ.): 700 cd / m²
  • Ramka: 0,44 mm (równa)
  • Głębokość: 86,5 mm
  • Interfejs: HDMI (2) / DP / DVI-D / RGB / USB 2.0 / RS232C / RJ45 / Audio / IR

Monitor LG seria SVH7E – ramka 0,44 mm

Bezprecedensowa, cienka ramka wynosząca zaledwie 0,44 mm. Daje to 0,88 mm BtB – ramka do ramki – w miejscu łączenia monitorów. Dlatego wyświetlana treść wygląda jak rzeczywisty oryginalny obraz. Przedstawione obiekty wiernie oddają formę, bez żadnych zniekształceń.

Żywszy i dynamiczniejszy obraz

Monitor LG seria SVH7E ma Większy kąt widzenia

Duże ekrany są zwykle umieszczane powyżej poziomu ludzkiego wzroku, co sprawia,
że jednolita jakość obrazu jest niezbędna w przypadku ścian wideo. Kąt widzenia monitora 55SVH7E jest lepszy niż w przypadku konwencjonalnych ścian wideo, umożliwiając wyświetlanie żywych kolorów na całym ekranie bez zniekształceń.

Powszechnie wiadomo, że technologia paneli LG IPS umożliwia lepszą kontrolę ciekłych kryształów, co z kolei pozwala na oglądanie ekranu praktycznie pod każdym kątem.
Z tego powodu model 55SVH7E przyciąga uwagę i urzeka więcej widzów realistycznymi kolorami, niezależnie od ich pozycji oglądania.

Monitor LG seria SVH7E Jednolicie odwzorowuje kolory

Słaba jednolitość wokół granic ramek może nadać rogom ciemniejszy wygląd, co nie wygląda dobrze na dużym ekranie. Jednak model 55SVH7E ma zwiększoną jednolitość, nawet w czterech rogach wyświetlacza, aby zapewnić żywe i spójne kolory na całym ekranie.

Redukcja luk w obrazie

Model 55SVH7E zawiera algorytm poprawy obrazu. Dlatego może zmniejszyć luki
w obrazie między wyświetlaczami kafelkowymi podczas odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na obrzeżach ramki są dostosowane, aby zapewnić bezproblemowe oglądanie.

Potężna platforma Smart Signage

Monitor LG seria SVH7E widok z prawego boku

Wysoka wydajność i świetna skalowalność

Dzięki wbudowanej platformie Smart Signage SoC i webOS model 55SVH7E może wykonywać kilka zadań jednocześnie. Ponadto zapewnia płynne odtwarzanie treści bez konieczności korzystania z odtwarzacza multimedialnego. Ponieważ webOS obsługuje HTML5 jako platformę internetową i oferuje SDK (Soft Development Kit) , SI jest jeszcze łatwiejsze do tworzenia i optymalizacji.

Intuicyjna struktura menu

Zoptymalizowana struktura menu służy do użytku komercyjnego. Dlatego upraszcza przepływy podejścia i grupuje podobne funkcje razem, przyjmując bardziej intuicyjny interfejs graficzny ułatwiający użytkowanie. W ten sposób użytkownicy mogą uniknąć konieczności wykonywania prób i błędów podczas eksploracji żądanych funkcji
i zarządzania wyświetlaczami.

Dedykowany GUI do orientacji pionowej

Przede wszystkim konwencjonalny GUI (graficzny interfejs użytkownika) został zaprojektowany w oparciu o orientację poziomą w telewizorze konsumenckim.
Dlatego OSD (wyświetlanie na ekranie) nie było dobrze dopasowane do ekranów
w trybie portretowym. OSD modelu 55SVH7E składa się jednak z menu dalekiego
zasięgu z większymi rozmiarami czcionek i współczynnikiem 9:16.

Monitor LG seria SVH7E – Wygoda użytkownika

Monitor LG seria SVH7E widok z lewego boku

Łatwa regulacja kolorów

Ponadto, w zależności od zawartości, temperaturę barwową wyświetlacza można łatwo regulować w krokach co 100K za pomocą pilota.

Prosta regulacja balansu bieli

W konwencjonalnych ścianach wideo balans bieli reguluje się tylko w trybie pełnej bieli. Jednak model 55SVH7E umożliwia modyfikowanie każdej wartości skali szarości w celu uzyskania bardziej szczegółowej
i precyzyjnej regulacji balansu bieli.

Zarządzanie łańcuchem Daisy LAN

Łańcuch łańcuchowy LAN umożliwia wykonywanie poleceń sterowania i monitorowania ścian wideo, a nawet jednoczesną aktualizację ich oprogramowania sprzętowego.

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesny sprzęt audio\video? Zapraszamy do kontaktu.

Total
0
Shares
Podobne Posty
NEC
Read More

Monitor NEC – Seria M

Monitor NEC Serii M: Profesjonalne Treści na Wyciągnięcie Ręki W dzisiejszym świecie biznesu pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie,…
ClickShare Bar Pro
Read More

ClickShare Bar Pro

ClickShare Bar Pro: Nowoczesna Era Wideokonferencji W dzisiejszym świecie, gdzie zdalne spotkania stały się normą, niezawodne narzędzia do…