LG One:Quick Flex – monitor all-in-one

LG One:Quick Flex to innowacyjny 43-calowy ekran typu all-in-one, który zapewnia łatwe i szybkie połączenia wideo bez konieczności…

LG One:Quick Flex to innowacyjny 43-calowy ekran typu all-in-one, który zapewnia łatwe i szybkie połączenia wideo bez konieczności ustawiania i konfigurowania konferencji online. Wyposażony w wbudowaną kamerę, mikrofony i głośniki, jest idealnym narzędziem do pracy zespołowej, umożliwiając łatwe udostępnianie notatek i rysunków dzięki funkcji dotykowej i specjalnemu rysikowi.

Jego przenośna podstawa z kółkami umożliwia swobodne przemieszczanie ekranu wewnątrz pomieszczeń, dzięki czemu można go wykorzystać w różnych miejscach, np. do wideokonferencji, prezentacji projektów czy współpracy zespołowej.

Ekran może być obracany wertykalnie lub horyzontalnie, a wysokość podstawy może być dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika opartemu na dotyku oraz systemowi operacyjnemu Windows, łatwo można zainstalować i używać potrzebnych aplikacji i narzędzi.

One:Quick Flex umożliwia również wykonywanie funkcji za pomocą poleceń głosowych, co zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania. Elegancki i stylowy design w kolorze beżowym z gładkim wykończeniem sprawia, że ekran doskonale wpasowuje się w każde wnętrze, przyciągając uwagę swoim nowoczesnym wyglądem.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty